Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan zajlik a 12 hetes...

Hogyan zajlik a 12 hetes kombinált teszt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vérvétel, az uh előtt vagy után, semmi több.
2021. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasi ultrahang?
2021. febr. 3. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasi uh, plusz vérvétel.
2021. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönóm!
2021. febr. 3. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
1-es vagyok. Nekem hüvelyi uh volt, de ez nem a kombinált teszt része. Vagy hát jó, egyszerre van, de ez maga a 12 hetes genetikai uh, amire az is megy, aki egyáltalán nem csináltat tesztet vagy épp valami drágábbat csináltat.
2021. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sima uh. A tarkóredő méretét nézik. Illetve a baba méreteit, megfelel-e a korának, meg vannak-e a vegtagjai.

Ez ingyenes.


+ha fizetsz, akkor egy sima vérvétel, amiből kapsz egy arányszámot, hogy 1 a mennyihez, alacsony, közepes vagy magas a kockázat pár betegségre.

2021. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem sima genetikai uh-ra megyek, hanem ez a fizetős kombinált kiváltja az ingyenes genetikait is. Nem kell mind a kettőre menni.
2021. febr. 3. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy a genetikai uh előtt/után van még egy vérvétel is. Az uh-n mért adatokat is figyelembe veszik a vérvétel eredményénél, ettől kombinált.
2021. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kettő együtt a genetikai vizsgálat.

Az uh "kötelezö" a vervétel ajanlott. Nekem caak uh-m volt.

2021. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiterjesztett kombinált teszt (11-14. Terhességi hét) - Czeizel ...

czeizelintezet.hu › szolgaltatasok › kiterjesztett-kombin...

Az FMF (Fetal Medicine Foundatin) renszerű Kombinált-teszt, a Down-kórral érintett ... bármikor elvégezhető, optimális ideje a betöltött 12. terhességi hét.


Az első genetikai vizsgálat a terhesség során - WEBBeteg

www.webbeteg.hu › terhesseg---a-genetikai-vizsgalatok

Hogyan zajlik a vizsgálat? ... A kombinált teszthez hasonlóan indul a 12. hét körül, de a 16. terhességi héten egy újabb vérvizsgálatot ... Arra épül, hogy az egyébként igen megbízható kombinált teszt esetében sem zárható ki, hogy a szűrésen ...

2021. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!