Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Beengedik az apukát ultrahang...

Beengedik az apukát ultrahang vizsgálatra a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy ki mit tapasztalt ebben az időszakban. 14 hetes vagyok, magánorvoshoz járok, a férjem már nagyon szeretné látni ultrahangon a picit. Én is örülnék neki ha láthatná. Eddig még nem kérdeztem rá a dokinál, mivel a vizsgálatra kísérő nélkül lehet csak menni, és nem is láttam a váróban eddig apukákat. Kinek, mi a tapasztalata ez ügyben?

2021. febr. 17. 08:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Azt kihagytam, hogy egyszer amikor be kellett ugranom a kórházba, oda nem jöhetett. Senki nem erőltette és firtatta, mert egyik kórházban sem jöhet kísérő. De ha már egyszer választhatok és magánba járok, akkor már ne is haragudj, de hülye lennék olyat választani, aki nem engedi végignézni a saját gyereke fejlődését.
2021. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!