Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Járhatok párhuzamosan maganorv...

Járhatok párhuzamosan maganorvoshoz és sztkba?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem tudom eldonteni hol lennénk jobb kezekben. Sztkban veszélyeztetett terhességet állapítottak meg, a magán írt fel utrogestant de nem tartja veszélyeztetettnek.
2021. febr. 17. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jarhatsz
2021. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Járhatsz. Akár mehetsz minden nap másik orvoshoz, semmi nem tiltja.
2021. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Járhatsz, de el kéne dönteni, kire hallgatsz. Az egyik miért mondta, h veszélyeztetett?
2021. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Igen és érdemes is! (az én véleményem szerint)

Ha van TBd és fizeted is akkor jogosult vagy rá! Viszont egy sztks rendelésen nem biztos hogy annyira oda figyelnek rád. Na de ha megengedheted magadnak a magánorvost akkor érdemes kikérni ott is egy szakvéleményt illetve egy vizsgálatot elvégeztetni.. meglepően más bánás módot és eredményt kapsz egy jó magán orvostól.

2021. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy munkahely értelemszerűen nem fog minden vizsgalatra duplán elengedni. De ott cseszed el az idodet, ahol jonak latod.
2021. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sztkba úgy kerültem hogy erősen gorcsoltem, nem tudtam bemenni dolgozni ezért elmentem oda. De már volt maganba időpontom. Mind két doki két hét múlva kontrollt javasolt így gyakorlatilag minden héten lát valaki. Az sztks dokihoz jártam korábban, ismeri az elozmenyeimet (fenyegető vetélés stb) és javasolta hogy maradjak otthon

A magandokihoz harmadik alkalommal jöttem, annyit mondott támogassuk meg ezt a babát progival, de hiába mondtam a görcsöket nem javasolt tpt. 🤷‍♀️

2021. febr. 17. 20:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint életemben összesen harmadjára nem a terhességem alatt
2021. febr. 17. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam sztk-ba és magánhoz is. Nekem megérte.
2021. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyobb ultrahangokat (genetikai) magánúton végeztettem. Nem bántam meg mert nagyon alapos volt az orvos. A többi vizsgálatra sztkba jártam.
2021. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jó egészséget neked és a babának is!
2021. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!