Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hány hetesen kell az első labor?

Hány hetesen kell az első labor?

Figyelt kérdés

Tegnap elött voltam a nőgyógyásznál. Beigazolta, hogy terhes vagyok, vasárnap kezdem a 8.hetet.

Annyit csinált, adott 3 papírt, hogy menjek a védőnőhöz, majd ő elmondja a továbbiakat, csak a 12hetes uh-t és azt említette, gogy majd a 14.hét fele menjek vissza hozzá. Tegnap voltam a védőnőnél, ő meg az orvosra mutogatott, hogy el kellett volna mondania, mikor hova menjek. Szóval laborba kell, azt tudom, csak hogy mikor, arra nem emlékszek (van már egy 2éves fiam).

Szóval hányadik héten menjek kb?


2021. febr. 19. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk kérték a 12 hetes Uh-on.

De sok helyen nem foglalkoznak vele.



Szerintem a 11. Körül..


Minden trim.-ben szokott lenni egy


A kövegkező a 24. Héten

2021. febr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12 előtt mindegy mikor
2021. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 12. héten kellett mennem.

Ezt a mutogatást nem értem, ha megvannak az információi, nyugodtan elmondhatja ő is, tán csak tisztában van vele védőnőként, hogy miket kell megcsináltatni (az enyém speciel konkrét listát adott a kötelező vizsgálatokról). Amúgy meg nem történik semmi, ha vmivel 1-2 héttel elcsúszol, nekem pl a cukorterhelésem is a 22. héten volt 24 helyett, genetikai UH-m 30-on a 32 helyett. Mikor hogy jött ki, meg hogy tudtak időpontot adni.

2021. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Előző terhességemnél is ez volt, mindenki mutogatott mindenkire, nekem meg par vizsgálatom kimaradt. Termédzetesen mindenki engem hibáztatott.

Ezért is érdeklődök inkább

2021. febr. 19. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!