Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegedi Anyukák! Tudtok...

Szegedi Anyukák! Tudtok olyan szülész orvost ajánlani, aki a hüvelyi szülést preferálja. Szeretném az értelmetlen császármetszést elkerülni ha lehet...szinte divatja van. Vannak tapasztalaitok ezzel a témában kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Miii? Nem ugy van hogy bemegy? Vagy bemehet csak penzt nem adhatok es nem is fogadhat el. De beleepitheti a 6hetes kontroll araba (amit gondolom leadozik) illetve magaba a terhesgondozasba, bar ezt genyosagnak tartanam, mert mi van ha vegul megsem nala szulok. Olvasom hebe-hoba a szegeden szutunk vagy szultek (vagy nem tudom mi az uj csoport neve) csoportot.


Na de egyebkent valaszolok mar a kerdesre. 2huvelyi szulesem volt Szegeden. Nekem egyszer sem jott szóba a csaszar. Jaj de, bocs. Volt egy ideig faros a masodik gyerekem. Mondta az orvos h esetleg lehet faros szules, de nem annyira javasolja. Szerencsere kov.alkalommal mar nem volt faros.

Szoval... Elsot 16ban szultem. Semmi extra, bábával készültem ra lelkileg. Azt javaslom.


Mi későn mentunk be, elotte otthon vajudtam ejjel. Kb semmit sem csinaltak a burokrepesztesen kivul. Szoval.. Erkezeskor 7cm volt mar a tagulas, nekem egybol szuloszobara kellett menni, mar nem volt idő furdeni meg ilyesmi. (hozzateszem akkor mar 2 napja hasmenésem volt.. Meg hat otthon zuhanyoztam indulas elott..Ne nevessen senki még hajat is mostam meg hajat is vasaltam 😂 najo, nevessetek.. En is utolag rohogok ezen azota is a ferjemmel)


Szóval.. Beertunk, megvolt a repesztes onnan 1o volt a szules es abbol kb fel o a kitolas. A szuleszno fiatal holgy aki most egyebkent nincs mert o is kisbabat szult nemreg, nagyon profi volt. Gatvedelemmel lett meg a fiam. (nem volt fogadott es a masodik sem)


A lanyom 19ben hasonlokeppen szuletett, annyi kulonbseggel hogy vele 8cmrel erkeztem be. (meg hajvasalas helyett kivetelesen reggeliztem meg kaveztam szules elott 😂)

Ott sem volt semmi rendkívüli. Ott meg karszalagot sem kaptam annyira feltek hogy megszulok a vizsgaloban. Nos, nem tettem, mert erkezes utan lealltak a fajasok.. 2o 20p volt mrg onnan hatra. (elotte otthon kb 12oraja voltak fajasok, szintén elozo nap estetol)


Repedtem kicsit, de meg varrni sem kellett. A sors fintora, hogy az akkori szulesznom is kismama lett utana.


Szoval.. Nekem vagy nalam szóba sem jott a császár a faros sztorin kívül.

Annyi remhir terjeng mar Szegedről. Es amugy igen, vannak olyan nagyon szerencsetlen anyukak akiknek borzalmas szuleselmenyuk van borzalmas embertelen orvosokkal de szerintem azert nem csak olyan van. Csak ezt, az ilyen elmenyeket, mint az enyem senki sem kapja fel. Jolvan.. Kb ez is megvolt es ennyi. Nem hirerteku.

Persze en nagyon sajnalom azt akivel ugy tortent ahogy, de tudni kell, hogy ilyen is van. Nevet viszont nem akarok mondani. Mas miatt nem. Fokepp mert volt akinek ajanlottam az orvosom es neki meg nem valt be. Futoszalagnak erezte a rendelest es a szules sem lett ilyen jo emlek. Ebbol is sztem egyertelmu, hogy ez nem csak az orvoson fugg.


Amugy a harmadiknal nem biztos h fogadok ha amugy megis lehet fogadni. Mert amugy minek... Ketto utan mar azert elegge biztos vagyok benne, hogy pont mindegy ki van ott.. En ugyis megszulok.

2021. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, találtál?
2021. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem, hogy ügyeletben szülök, lesz ami lesz. Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 3. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!