Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9. héten megcsináltattuk a...

9. héten megcsináltattuk a PrenaTestet. Ma töltöttem a 12.hetet. A nemét mikor tudom meg?

Figyelt kérdés
Minden rendben, a vizsgálat eredménye jó lett. Ezt az eredményt úgy kaptam meg, hogy az adott intézettől kaptam sms-t, hogy elkészült a vizsgálati eredmény, majd szólnom kellett a nőgyógyászomnak, hogy szóltak, hogy kész és a nőgyógyász küldte nekem. Kértük, hogy a 12.hét után mondják meg a nemét is. Ezt mikor és milyen formában tudom meg vajon? Utoljára 3 hete beszéltem a nőgyógyásszal, azt mondta elvileg automatikusan küldik.
2021. febr. 24. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Várni nem tudsz?
2021. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor mi csináltattuk nekünk kellett nyilatkozni, hogy kérjük-e, hogy megmondják a nemét. Mikor megjött az eredmény egyből bele volt írva a neme is. De én úgy tudtam 12 hét után csinálnak csak prenát, hogy ne tudd elvetetni, ha esetleg nem olyan nemű, amilyet szeretnél.
2021. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es! Tudok várni, csak érdekelt, hogy másnál, hogy volt a dolog.

Mert pl ahogy olvasom a 2-nél nála már teljesen máshogy volt, mint nálam.

Engem az érdekelt volna, hogy erről is külön sms-t kapok, vagy e-mailt várjak vagy kérdezzem az orvost?


2-es! :) Amikor elmentem a terhesség megállapítására, akkor rögtön ajánlotta a doki a PrenaTestet. 9.héttől végzik és lehet kérni már akkor, hogy a nemét is vizsgálják, ezt adják ki a 12.hét után, nehogy valaki a neme miatt vetesse el.

2021. febr. 24. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 nem csak a 12. hét után csinálnak, csak ahogy írod, a nemet a 12. hét után árulják el, amiatt, amit te is írtál. Pont, mint a kérdezőnél.


Kérdező! Hívd fel a helyet, ahol csinálták a prenat.

2021. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. febr. 24. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem a betöltött 12. hét utolsó napján jött az sms, hogy fent van az eredmény a honlapjukon. Előbb nem mondhatják el.
2021. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Tegnapi napon érkezett reggel az sms.

Kisfiú lesz :))

2021. febr. 26. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!