Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki milyen gyakran jár a...

Ki milyen gyakran jár a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Havonta kellett mennem terhesen, tök felesleges volt amúgy. Én is tudtam volna vizeletcsíkot venni, meg tudtam volna mérni a vérnyomásomat meg a súlyomat... 🤦‍♀️
2021. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3x voltam összesen, többet már nem is vár. Vérnyomást meg súlyt nézett egyedül, az infói abszolút elavultak voltak, vizeletet oldjam meg én, úgyhogy ezt is sokallom.
2021. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Havonta, de akkor még nem volt covid.

Én is full fölöslegesnek gondoltam, de legalább gyakorlatias volt, nem fontoskodott, így hamar végeztünk mindig.

2021. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én ebben a hónapban már kétszer voltam. És 2 hét múlva megint kell menjek. Nálunk is csak súly meg vérnyomás mérés, vizelet vizsgálat. Meg irogat a kiskönyvbe. De itthon is mérem a vérnyomásomat meg a súlyomat. Amúgy falu és asszem összesen 6an vagyunk most kismamák. Lehet azért vagyok ilyen "fontos". 🤔
2021. febr. 25. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
En us havonta mentem. Szinten vizelet, suly, vérnyomás. Szerintem egyébként ez nem csak ennyi. Nekem volt olyan érzésem, hogy folyamatosan figyelemmel kíséri a mentális allapotomat is.
2021. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Havonta volt kötelező, de most november óta ismét korlátozniuk kellett a személyes találkozást, így kismama tanácsadás gyakorlatilag nincs, ha jól tudom, legalábbis élőben mifelénk nincs.

1-es, a baba egészsége érdekében ellenőrzik az anyukákat, és hogy kibukjon, ha az otthoni környezet megfelelő-e a baba számára. (Tudom, sokan ennek is ellene vannak.)

2021. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő sose nézett vizeletet. Mindig csak akkor nézték, amikor vérvételre kellett mennem. Egyébként havonta jártam én is, de nekem utána orvosi vizsgálat is volt. Engem nem zavart, hogy menni kellet. Jó volt tudni, hogy minden rendben van és feldobta a napomat, hogy kimozdulhatok otthonról, mert covid alatt voltam terhes és nem mászkáltam feleslegesen semerre. A terhességem vége felé már 2 hetente, aztán hetente jártam.
2021. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség alatt havonta egy alkalommal. Szülés után szintén havonta egy alkalommal. Aztán jött a covid és így szerencsére nem kell menni sűrűn. Van mikor 2-3 havonta van egy alkalom. Bár mindegy védőnő próbált belekotnyeleskedni a nevelésbe, de hamar leállítottam őket, hogy azt majd én tudom hogy mit hogyan akarok nevelni. Kussba is maradtak 😏😆😉
2021. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Havonta megyek, szintén vizeletet néz, vérnyomást mér illetve súlyt és megnézi a baba szivhangját. Beírja a kiskönyvbe és ennyi.

Júniusban szülök, májusban ő jön ki megnézi a babaszobát stb.

2021. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Tavaly összesen 3x voltam. Egyszer március elején utána augusztus közepén és szeptemberben. A vírus miatt nem lehetett menni. Mondjuk nem is hiányzott. A kicsivel havonta már.
2021. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!