Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Harmony teszttel nem kötelező...

Harmony teszttel nem kötelező a 12. hetes nagy vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első babámat várom Németországban. 10+0 hetesen voltam uh-n, és akkor meg is csináltuk a Harmony teszthez a vérvételt. Legközelebb csak 15+0 hétre hívtak. De mindenki azt mondja, hogy a 12 hetes a nagy vizsgálat. Normális, hogy így kimarad a 12 hetes nagy vizsgálat?

2021. márc. 2. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a genetikai ultrahang ugyanúgy kötelező, a kombinált teszt meg eleve nem az. Mi is így csináljuk amúgy, csak nekem akkor veszik le a harmonyhoz a vert mikor megyek az ultrahangra. A kombinált tesztet így kihagyjuk.
2021. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De gondolom akkor 10 hetesen volt nagy UH, hasi, lemértek mindent, hogy rendben fejlődik-e a baba nem? Nem csak a vérvétel volt?

Én 13 hetesen megyek, akkor lesz az UH is, illetve akkor veszik le a vért.

(Az, hogy ~mindenki~ szerint a 12 hetes a nagyvizsgálat nem mérvadó, gondolom az otthon élőktől hallod, mert otthon úgy működik. Itt máshogy. Első babámnál sem volt a 12.héten vizsgálat, ott pont úgy jött ki, hogy a 11.hét elején volt az UH és a vérvétel is)

2021. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!