Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha a háziorvos megcsinálta az...

Ha a háziorvos megcsinálta az EKG-t de rá se nézett, akkor ez most minek kellett?

Figyelt kérdés
Vagy valaki más fogja megnézni? Sztk-s terhesgondozásra járok, de nekem ez kicsit olyan mintha mindenki lesz.rna mindent. És szinte én mondom hogy milyen vizsgálatot szeretnék, hova kell beutaló stb. Magnéziumot is én kértem hogy melyiket írják fel, mert utánanéztem hogy az jó. De nem javasolta senki hogy szedjem, vagy hogy mennyit. Végülis nem baj, amíg minden rendben van. Eddig minden vizsgálat megvolt, amiről tudok. 😄
2021. márc. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem volt semmi eltérés az EKGn.

Nálunk nem kell beutalo.a vizsgálatokra, nem lehet hogy ezért nem volt képben? Magnéziumot minek feliratni?

De megnyugtatlak ha nincs semmi bajod maganorvosnal se foglalkoznak veled többet, és addig jó. Ha nincs baj, akkor meg úgyis feleslegesek a vizsgálatok, a baba anélkül is megszületik :)

2021. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért iratom fel, mert amúgy 500 ft a 10 db és így meg 1300 ft a 100 db
2021. márc. 4. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem is csinálta meg az ekg-t. 20 hetes vagyok. Senki nem kereste. Az fiammal megcsinálta de ott sem érdekelt senkit hogy van e.

Amúgy én is sztk-s rendelésre járok havi 1x és ott adnak a következő hónapra időpontot, megnézik az addigi leleteimet és megkérdezik van e panasz, hogy mit szedek stb. Volt hogy nospát szerettem velem görcs és vérzés miatt magnéziumot csak mondják mindegy melyiket szedem de ha kell írnak. A védőnő mondja hogy milyen vizsgálatokra kérjek időpontot. Mindent ő mond el.

2021. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért. Nospát szedettek velem.
2021. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az EKG-n azt mondták, csak tegyem be a leletet a dosszié hátuljába, mert csak a szülésnél fog kelleni, abban az esetben, ha császár lesz.
2021. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!