Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Első terhesgondozásnál csak a...

Első terhesgondozásnál csak a központi védőnővel beszélgetek meg beutalókat ad ki vagy ultrahang is lesz?

Figyelt kérdés
15 hetes múltam
2021. márc. 18. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz UH. 12, 20, 30 hét körüli UH van. Meg esetleg a 36. Héten, ha valami indokolja.
2021. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegeden a terhesgondozást más védőnő végzi, mint aki a babával foglalkozik később. A terhesgondozások alkalmával a védőnő súlyt és vérnyomást mért, oda adta a beutalókat és kitöltötte a kiskönyvet. Aztán azt beadta a dokinak és még ő is megvizsgált. Minden alkalommal csinált uh-t, ha panaszom volt akkor egyéb vizsgálat (pl kenet vétel). Ha szükségem volt gyógyszerre azt is ő írta fel. Ez sztk rendelés.
2021. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a Gogol utcára kell mennem a kötelező terhesgondozásra. Szóval most akk nekem is lesz uh? Örülnék neki mert magán dokim két hete nézett meg utoljára. Igaz panaszom az nincs de megnyugodnék h tudnám minden rendben van a picivel is.
2021. márc. 18. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ohh hello 🙂. Igen, minden alkalommal meg fog vizsgálni az orvos 🙂
2021. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem ezt a kérdést?!

Fiammal valo terhességem alatt 4db uh volt összesen.


Most 11hetes terhes vagyok, eddig annyi történt, hogy

7hetesen voltam megállapítason

Utána a védőnőnél, aki a gyereket is fogja néznj

10hetesen haziorvos, adott beutalókat és csinált ekg-t

11hetesen most vérvétel.


Hetfőn megyek 12hetes uh-ra.

14hetesen a dokimhoz vissza, de ő csak a papirokat nezi meg, nem csinál ultrahangot.


Trimeszterenként 1 van csak


Majd 18.héten lesz legközelebb

2021. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Mit nem értesz 5-ös? Nem mindenhol ugyanaz van ahogy láthatod! Most írtam le, hogy Szegeden más végzi a terhesgondozást és más az, aki majd a babával fog találkozni. Persze terhesség alatt vele is találkozni kell. Minden terhesgondozás alkalmával megnézi a doki a babát uh-n. Ennyi.
2021. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!