Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nincs fogadott orvosom sem...

Nincs fogadott orvosom sem fogadott szülésznőm. Hogyan lesz igy a szülés?

Figyelt kérdés

Azt hallottam/olvastam a terhesség 3.trimeszterétől gyakrabban kell orvoshoz járni. De mivel nekem nincs igy nekem a következő UH a kiskonyv szerint lesz a 3.trimeszterbe 1x!!! Es gondolom orvos hianyaba tobbszor nem is fognak velem foglalkozni

36.het korul szoktak streptococcus szurest csinalni de mivel a konyve ez nincs gondolom igy nekem ez se lesz levéve...

Mi tevő legyek?

Ha neadjisten valami baj lesz hogyan lesz igy észrevéve?


2021. márc. 29. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell aggódnod,normalis esetben ennyi vizsgálat van,maganba azert mennek havonta a kismamák mert havi plusz 20 ezer a dokinak.

36.heten a kenetet mindenkinek leveszik,neked is.

Ha nagyon aggodsz menj el egy plusz 4 D-re,amugy hidd el a kötelezon kivul semmi tobbre nincs szukseg.

2021. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rendben most kicsit megnyugodtam akkor

Mar eléggé kezdett rajtam a pánik eluralkodni



23.heten voltunk 5D uh-n

Tervezzük hogy esetleg a 29.héten is elmegyünk 😊

2021. márc. 29. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs szukseg tobbre, azert van igy kitalalva, ez is mar tobb, mint amennyi ott minimum, ahol elek, nekem a 2-3. trimeszterben osszesen egy ultrahang volt, en valaszthattam, hogy mikor legyen a 19-32. het kozott, a 20.-ra kertem, mivel minden rendben volt, kesobb mar nem kellett mennem, csak akkor lett volna tovabbi uh, ha valami nincs rendben. Igy en a 10, 12. es 20. heten voltam. Sogornom egy masik orszagban el, ott a 12. het elott nem csinalnak, es utana is csak minden trimeszterben 1-et.
2021. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Németországban 3 ultrahang van összesen, 12., 19 és 32. héten, a babamozit betiltották idén januártól.
2021. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nemis olyan nagy baj hogy hetente nem lat orvos 😊
2021. márc. 29. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
36. héttől jársz majd nst-re, ott veszik le a kenetet. 😊
2021. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 os Köszönöm😊
2021. márc. 29. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztk-ban is gyakrabban hívnak..

Csak uh nincs, ha semmi nem indokolja.


Bebattyogtok szüléskor.. jó ha van covid teszted..

És megszülsz.


Ennyi

2021. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem az sztk-s orvos is visszahív kb havonta. A kötelező ultrahangokat is ő csinálja, meg eddig minden alkalommal csinált uh-t. Valakinek a te terhességedet is gondozni kell, nem? Nálam, mikor az orvos megállapította a terhességet (8 hetesen kb), akkor elmondta, hogy gondozhatja ő vagy választhatok szülésznőt inkább, de én maradtam nála. A kiskönyvembe is mindig pecsétel. Ettől még ő nem a "fogadott orvosom", úgy értve hogy szülni valószínűleg az ügyeletesnél fogok. De lehet, hogy más orvos másképpen csinálja.
2021. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!