Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vélemény az Istenhegyi Géndiag...

Vélemény az Istenhegyi Géndiagnosztikáról(nem Bp-n hanem más városban)?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok ezért a doki lebeszélt a Prenatestről, iGen-nél javasolta a kombinált tesztet. Nyilván azért is, mert velük van szerződésben, de egyébként jogosak voltak a pro-kontra érvei ezért döntöttem mellette.

A kérdésem az lenne, hogy készült másnak is más városban iGen kombinált tesztje? Nem BP-n végzik, csak ott értékelik. Mi a tapasztalotok róla? Megbízható?

Első baba, annyira kíváncsi és aggódó vagyok.. :D 8hkm



2021. ápr. 21. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Hát lennék jó véleménnyel de mikor már több mint egy hete vérzett a párom és ott csak annyit mondtak hogy menjünk haza elmúlik. (ultrahang és a többi vizsgálat után.) Át mentünk a Maternytibe és másnap az ott lévő orvos rögtön észrevette hogy egy elzáródott petevezetékben lévő méhenkivüli terhesség van. Amit azonnal műteni kell. Az ottani orvosnak ez fel sem tűnt csak lökte tovább a párom. Hazaküldte volna meghalni belső vérzéssel. Jó hogy nem hagytuk annyiba és nem vártunk és bíztunk bennük ahogy az ottani orvos mondta, persze jó pénzért magán praxisban.
2021. ápr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!