Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » XV. kerület Drégelyvár utcával...

XV. kerület Drégelyvár utcával melyik kórházhoz tartozom?

Figyelt kérdés

Kisbabát várok, de még a terhességmegállapító ultrahangra is csak jövő héten kéne mennem (7. hét).

Nem szeretnék magánba járni, mindent tb alapon szeretnék intézni.

Terhesgondozásra hova kell mennem? És szülésnél hova tartozom?

Sajnos ahány táblázatot találok, mindegyik mást mond... Így azt se tudom merre induljak, pedig örülnék, ha végig egy orvosom lehetne azért.


Illetve a genetikai vizsgálatok hogy működnek ebben az esetben? A kombinált teszt ingyenes? Vagy már az sem?


2021. jún. 5. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyit sem tudsz magadtol elintezni, minek neked gyereked?! Joisten gyere le!


Ezert van a haziorvosod, majd o eligazit!

2021. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesgondozás az sztkban van, ha szerencséd van nem csesznek el semmit. De nem jellemző, hogy ne okoznának bajt. Szülés az Uzsokiban.
2021. jún. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár 10 éve,de nekem így volt.

Terhesgondozás:Rákos úti sztk.

Genetikai uh.ok:honvéd kórház

Szülés:Uzsoki kórház

2021. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Rengeteget hibáztak az sztk.ba sajnos ami utólgag állt csak össze.

Hiányosságok,elnéztek dolgokat ami szüléskor derült ki.

Rákos úti sztk.ba semmi pénzért nem járnék terheagondozásra!!!

2021. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!