Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánrendelőkben az első NST...

Magánrendelőkben az első NST hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Ott is utána vesznek kenetet és megnézik a méhszájat, hogy nyitva van? Ha azt is megnézik, uh-n, vagy csak simán?

2021. jún. 26. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ott is?


Nekem sztk-ban sem néztek ilyet akkor.


Az nst-n csak nst van.

Nekem 2 hetente orvosi konzultáció is volt.

( a leletet mindig ellenőrizte)

2021. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, SzTK alapon először megvan az NST, utána egy doki kiértékeli az eredményt, és megnézi a méhszájat, kenetet vesz (első alkalomkor). De magánrendelésen is megcsinálják ezeket utána? Vagy ezekkel külön be kell menni az SzTK-ba? Vagy külön fizetni kell ezekért? Így értettem.
2021. jún. 26. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Nekem sztk-ban sem így volt


Nst

Kiértékel

Elköszön


Ennyi

2021. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Más alkalommal pedig megcsinálja persze

De mondjuk 2017-es ár


15e a vizsgálat

Ha csak nst a kiértékléssel az 3000 ft

2021. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kenetet is vesznek? Nekem sosem vettek
2021. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én csak VST-t ismerek az FL Studióban
2021. jún. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

5

Egyszer kötelező, ha hüvelyi szülésre készülsz.

Ha nem lesz, akkor automatikusan antibiotikumot kap a baba születése után.

2021. jún. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

7, nem vettek kenetet egyik hüvelyi szülésem előtt se és antibiotikumot se kapott.

Tudom, hogy a streptococcusra gondolsz, de már rég nem a protokoll része. Se magán, se sztk-s rendelésen nem vették le. Anno első gyereknél rákérdeztem, azt mondták, hogy már csak gyanú esetén veszik, mert többet árt ha ok nélkül megpiszkálnak.

Ja és az nst magán és kórházi körülmények között is csak nst volt.

Annyi volt a különbség, hogy magánorvosnál csak én voltam a szobában, nem kellett még 4-5 kismama hasát néznem.

2021. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azta, akkor ez is kórház válogatja. Nálunk Fehérváron az első 36. heti NST után úgy van, ahogy írtam. Árat néztem a magánrendelésen, amit én néztem 5000 Ft, de azt nem írják, hogy utána néznek-e méhszájat, és kenetet vesznek-e. Ez még szerintem nincs is rossz árban, pláne, ha nem kell annyit várni, és van légkondi ebben a melegben. Akkor inkább felhívom őket, hogy hogyan van náluk.
2021. jún. 27. 08:22
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is vettek kenetet, 9 hetesen

Most lesz 2 hét múlva magánrendelőben az első nst vizsgálat de nem mondta az orvos hogy lenne kenet vétel vagy bármi más

Akkor szerintem ezt is orvos válogathatja

2021. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!