Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 10 hetes és egy napos a...

10 hetes és egy napos a magzatom, az elmúlt négy napban elkezdett erősebben szurkálni a jobb petefészkem körül, illetve érzékenyebb lett, ma volt az első hasi uh-m és az is kellemetlen érzés volt (nem durván csinálta). Jelezhet valami problémát?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
10 hetes és egy napos… azta ne pörögsz túl magadat, ha meg ilyesmi kérdésed van kérdezz meg egy orvost
2021. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már volt egy vetélésem, úgyhogy igen, ki vagyok élezve mindenre amit tapasztalok.
2021. aug. 4. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
De te ott voltál az orvosnak és utána itt kérdezed meg hogy lehet-e baj?
2021. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt tippelném, lehet normális ez. Nekem is szokott szurogatni a hasam, én is 10 hetes vagyok éppen. Szerintem ez hozzátartozik a szalagok, izmok nyúlása témakörbe.
2021. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a héten voltam uh-on, és most nekem is fájt. Ha tüsszentek vagy köhögök, előtte mindig fel kell készülnöm rá, úgy kell helyezkednem, hogy ne fájjon. Ha hirtelen mozdulatot csinálok, akkor is néha erősen szúr. 17 hetes vagyok. Orvos szerint normális, húzódnak a méhszalagok.
2021. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!