Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6 hetes ultrahang és rákszűrés...

6 hetes ultrahang és rákszűrés után barnás folyás bajt jelez?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon, minden rendben van a babával, dobog a kis szíve, de estére lett egy enyhe barnázásom. Csinált a doki rákszűrést is. Olvastam, hogy több embernek is volt ilyen, de mindenki azt írja, hogy közben progeszteront szedett. Nekem viszont eddig rendben volt a progeszteronom, én nem szedek semmit, csak a vitaminjaimat. Mit csináljak? Hívjam holnap fel az orvost? Valakinek van ezzel tapasztalata? Nagyon aggódom.
2021. nov. 9. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak felsértette a hüvelyfalat vizsgálat közben?
2021. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Holnapra elmúlik nagy valószínűséggel. Amúgy nekem pont mondta a védőnő, hogy rákszűrést első trimeszterben nem “illik” csinálni, mert még fiatal a terhesség. Ez nem azt jelenti hogy baj lesz, csupán furcsa, hogy 6 hetesen ilyet csinált…….

A barnázás normális (2 terhesség után mondom, mindkettőnél volt nekem is amikor valamilyen hasonló vizsgálatot végeztek).

2021. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrés után normális a barnázás. Ne aggódj, nincs baj
2021. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy tényleg csak a rákszűrés miatt volt és nem lesz baja a babának. Köszönöm a megnyugtatást, így sokkal jobban fogok aludni. Persze, megyek orvoshoz, ha rosszabbodik.

Voltam márciusban rákszűrésen, de felmerült a HPV gyanúja, és most kellett újracsinálni, gondolom azért erőltette most az orvos. De tudta már akkor is, hogy babát várok.

2021. nov. 9. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrés után teljesen normális,nekem is van mindig,de mindig jekezte is a dkki,hogy tudjam.
2021. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 6 hetesen csinált rak szűrést és hüvelyi ultrahangot, 2 napig barnaztam Enis, de szólt a doki, hogy ha lehetséges lesz ilyen ne aggódjak, viszont nekem irt fel progit is a biztonság kedvéért. Ne aggódj, el múlik. Ez azért van mert kaparnak le a hüvely falról és meg “sérül”
2021. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Reggel már nem láttam semmit, úgyhogy valószínűleg nem okozott semmi bajt, tényleg csak a felsértés okozhatta. :)
2021. nov. 10. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!