Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Győri Petz Aladár Kórházba...

A Győri Petz Aladár Kórházba kell beutaló ultrahangra?

Figyelt kérdés
Első gyerek, első trimeszterben vagyok, és még nem igazán látom át a dolgokat, hogy mi hogy megy. Első laborom már volt, elméletileg már csak UH kell.

2021. dec. 3. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Kyncsben csináltattam a 12.heti genetikai UH-t, ha arra gondolsz. Ha a kórházban szeretnéd, azt hiszem időpontot kell kérni, de kérdezd meg a nőgyógyászt vagy a védőnőt, az a biztos
2021. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Győri Petz Aladár kórházban szülök/szültem "

Ez egy face csoport neve, ott hiteles információkhoz jutsz. De ezt a védőnő mindet el kell,hogy mondja.

2021. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
be
2021. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokan hülyének fognak nézni biztos, de mikor meg alapították a terhességet, akkor magán orvosnál voltam, és nem tervezem hogy hozzá járjak, gondolom így akkor most nincs orvosom. Csak védőnőnél meg laborban voltam eddig, és van időpontom UH-rá. Lehet ott kérni fogják majd a beutalot..

Jobb lesz ha beszélek inkább a védőnővel

2021. dec. 3. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell időpontot kérni, de ha sztk-ba mentél volna nőgyógyászhoz terhesség megállapításra, akkor ők be is írtak volna. Így marad a központi telefonszám (védőnő adja).
2021. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!