Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van olyan közöttetek, aki a...

Van olyan közöttetek, aki a 12. héten csakis az ultrahang vizsgálatra ment el, nem csináltatott kombinált tesztet, vagy prena stb tesztet?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Van. Úgy voltam vele, ha beteg is megtartom (vallási/lelkiismereti okok miatt), meg hát ha az UH-n nem látszott semmi életveszélyes, akkor nagy baj csak nem lehet. Most viszont 40 felett és két gyerekkel (ha még lenne) szégyellem, de már nem biztos, hogy így döntenék, mert nagyobb az esélye és mert nem csak rám róna terhet.
2021. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi sem csináltattunk egy gyereknél sem. Három van. 30,32 és 38 évesen szültem. De nálunk sem volt opció az abortusz.
2021. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Pont ugyanazok nekem is az indokaim, mint neked. Igaz, én megkaptam a papírt, viszont vissza lehet mondani, egy telefonba kerül avagy csak nem megyek el a vérvételre és kész. És jelenleg ott tartok, hogy hagyjuk, nem akarom megcsináltatni. Én 32 vagyok, első baba, de előtte volt két vetélesem a 7. és a 8. héten. Emiatt sem szeretném, hiszen végre ő velünk maradt, erre most abortuszon gondolkodjak? Főleg mivel mindkettő természetesen úton ment el, megszenvedtem (orvosi javaslatra, mert ez jobb a szervezetnek).
2021. dec. 23. 14:37
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Jó hallani, hogy nem vagyok ezzel egyedül, bár én bevallom, szégyellem is, hogy meginogtam, elgondolkoztam többször, hogy biztos vagyok e ebben. Jelenleg úgy érzem, hogy nem akarom a tesztet.
2021. dec. 23. 14:40
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha megtartanál egy beteg babát szerintem akkor is menj el. Én így tettem,és mégpedig azért,mert úgy gondoltam ha gond van,legalább lesz időm felkészülni,és nem a kórházban ér majd a sokk,és keljem kapkodni.
2021. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Én nem csináltattam ilyen teszteket, és nem is ismerek senkit aki igen.
2021. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartottam volna ha down szindrómás, de az edwards és patau élettel összeegyeztethetetlen és nem látszik a 12 hetes uh-t. Az én lelkiismeretem szerint jobb elengedni egy 12 hetes magzatot mint egy 22 hetest. És azt is tudni akartam ha down szindrómás, hiszen erre lelkileg és fizikailag is fel kell készülni (pl. Olyan kórház, ahol rögtön tudják a szívét műteni ha szükséges).
2021. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Fiammal megcsinaltattuk. Nagyon magas kockázat (1:26) lett down-ra. Utána aggodás, mas dokihoz járás, vizsgalat hegyek.

Egészseges 3 éves a fiam.


A kicsivel eszünkben nem volt megcsináltatni.

2021. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem mentem. Eszembe se jutott.

32n

2021. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem mentem, helyette Niftyt csináltattunk.
2021. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!