Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahangon a baba fejjel lefelé?

Ultrahangon a baba fejjel lefelé?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, ma voltam ultrahangon. Láttam, ahogy kalimpál a kis lábaival, annyira aranyos volt és végtelenül örültem ennek. A furcsa az volt, hogy fejjel lefelé volt, és mintha ott az a kis burok be lett volna szűkülve a fejénél, tehát úgy tűnt mintha beszorult (?) volna. Az orvosnő megnyugtatott, nem szorulhat be, de valahogy annyira bennem van a félsz (augusztusban elhalt egy terhességem). Ugye olyan nem lehet, hogy a fejénél fogva beszorul ? Tudom hülye kérdés.

2021. dec. 31. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mibe szorulna bele? 🙄 Az en babam is fejjel lefele volt nyugi, normális
2021. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor keresztbe-kasul, mindenhogy elfér.
2021. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Hová kellene beszoruljon? 😅 Alig egy pötty még, bőven van helyük. 🙂
2021. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doktornő nem mondott semmit, ami őt aggasztaná, akkor nincs gond.
2021. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. Még csak 9 hetes vagy. A baba helyzete változni fog még a szülésik sokszor, sehova nem tud beszorulni. 9 hetesen meg főleg nem, akkor meg nagyon pici. Nyugi semmi baj.
2021. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Beszorul? :DDDD Medencéje van, akkora nagy helye van! :DDD Olvass bioszkönyveket, sokat! A szülésig még előjönnek majd a hiányosságok!
2021. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Édes jó isten gyere leee 🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 9 hetes uh-on nekem is fejjel lefelé volt, nyugi a következő uh-n már biztos nem úgy lesz. Én eddig akárhányszor voltam mindig más pozícióba feküdt :D a 11 hetesen már keresztbe volt. Ez tök normális, még nagyon picike és rengeteg helye van, forgolódni :)
2022. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mursi ***** válasza:
szerintem a te fejed szorult be, de úgy tűnik, sokáig
2022. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!