Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hódmezővásárhely vagy Szentes?...

Hódmezővásárhely vagy Szentes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig Szegedre jártam magánrendelésre. 5 + 5 hetes kismama vagyok, ma voltam UH-n, azonban még olyan picike az embrió, hogy a dokim azt javasolta, jövő héten csináltassak egy kontroll UH-t, lehetőleg ott, ahol majd később szülni szeretnék.

A dokim nem vállal szülést, és mivel Vásárhely és Szentes között lakom, így a két város közül szeretnék választani, azonban nem ismerem a ott rendelő dokikat.

Kit ajánlanátok? Mi a véleményetek?



2022. jan. 7. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahova körzetileg tartozol. Máshol nem biztos hogy szülhetsz
2022. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szentesi vagyok és óvaintelek az itteni kórháztól. Sürgősségin is ők voltak kiakadva hogy én hogy merek hajnal 3 kor nyílt sebbel bemenni hogy varrják össze. De úgy alapetően az egész egy retek.
2022. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Én úgy tudom, lehetőséged van arra, hogy megválaszd, hol szeretnél majd szülni, legalábbis a dokim ezt az információt adta.

Kedves utolsó! Sajnálom, ami veled történt :( Én októberben voltam a szentesi sürgősségin könyöktöréssel. Velem aranyosak voltak, mondjuk a röntgennél eléggé megsanyargatott az asszisztens.

2022. jan. 10. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy putri az egész. Amúgy van lehetőséged megválasztani, én és a tesóim mind Szegeden születtünk pedig mindig szentesiek voltunk csak putri a kórház és anyám nem akart ott szülni. Én azt tanácsolom hogy szülj te is Szegeden. De legalábbis Szentesen ne.
2022. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy van hogy mióta nem lehet orvost fogadni csak a körzetesben szülhetünk?
2022. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 afer válasza:
Putri? retek? A feleségem ott szült 4 gyereket. Bent voltam a szülésen. Nem volt putri. Ok, ennek már 15-20 éve. Akkor még jó volt.
2022. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!