Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Első ultrahangra nem mondtam...

Első ultrahangra nem mondtam az asszisztensnek, hogy genetikai, kellett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első uh vizsgálatra kertem idolontot(12heti), és most azon ragodom, hogy csak annyit mondtam, hogy első terhességi uh-ra kerek időpontot. Kellett volna mondanom, hogy genetikai? Vagy ok ezt tudják?

Bocsi, ha buta kérdés, ez az első varandossagom..

Illetve ekkor meg mondjak, hogy kislány vagy fiúcska fogant odabent?

Koszi a választ előre is!


2022. jan. 7. 20:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi. Terhesség első ultrahangja***
2022. jan. 7. 20:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

voltál már terhességmegállapításon?

még hétfőn felhívhatod az asszisztenst, elmondhatod neki hogy kértél időpontot de elfelejtetted ezt említeni, nem tudod lényeges információ e számára.

2022. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha profi a doki, lehet rá esély hogy megmondja a nemét, de nem 100%
2022. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudják, bepöttyenti a neved a gépbe, és látnak mindent, hogy milyen vizsgálatokon voltál már.

Ha azt hitte volna, hogy a legeslegelsőre akarsz menni, akkor visszakérdezett volna, hogy mikor volt az utolsó menstruáció, van-e pozitív teszted meg ilyenek, hogy tudja, hogy mikorra adjon időpontot, amikor már lát az orvos is valamit.

2022. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez attol fugg, hogy magam, vagy sztk?

Ugy tudom sztkba kell hozza a kiskonyv.

Illetve nalunk pl szonografus vegzi, még a terhesmegallapitast nogyogyasz. Mas teremben, mas gepen. En a helyedben felhivnam oket, biztos ami biztos

2022. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd fel őket és inkább pontosíts. A neme megallapitasa ilyen korban még nem 1000% biztos. Lehet de lehet nem, nekem 80% kislányt mondtak, nem az🤗
2022. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 12. heti uh kifejezésből tudni fogja, hogy a genetikaira gondolsz. Amúgy sem különleges uh ez, aki szonográfus, vagy nőgyógyász meg tudja csinálni, megnézi a babát, mindene megvan-e, tarkoredöt megméri. A nemét néha megmondják már ilyen korán, de nekem pl. nem mondott semmit, azt mondta, nem akar tippelni.
2022. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, inkább felhívom mert különben 2 hétig ezen fogok rágódni!

Kiváncsi vagyok, mit fognak mondani, esetleges nemet, de tudom meg nem életbiztosítás amit mondanak ezzel kapcsolatban!

2022. jan. 7. 21:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam már magánúton dokinal, megállapította a terhességet. Védőnő mondta, hogy kérjek időpontot a 12 hetire
2022. jan. 7. 21:49
 10/12 A kérdező kommentje:

Illetve itt csak hasi uh lesz, igaz?

Eddig csak hüvelyin voltam.

2022. jan. 7. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!