Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tegnap voltam az első ultrahan...

Tegnap voltam az első ultrahang vizsgálaton viszont ma reggelre barnás folyásom van. Elég kellemetlen volt a hüvelyi ultrahang. Lehet attól? Remélem nem megy át vérzésbe.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha szex után nem szoktál vérezni, akkor a hüvelyi ultrahangtól sem fogsz...

Ha erősödik, vagy ha holnapra nem múlik el, akkor viszont irány az orvos.

2022. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Hanyadik napon vagy?
2022. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5-6 hetes vagyok.
2022. ápr. 6. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én orvossal beszélnék inkább.
2022. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Hüvelyi ultrahang után előfordulhat kisebb vérzés, nekem mindig mondta az orvos.
2022. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet.Elvileg az orvosnak is kellett volna mondania.Ha rosszabb lenne akkor ügyelet
2022. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most már pecsételő vérzésem is van. Felhivtam az orvost. Azt mondja hogy ez előfordul a nők 30%-nál és nyugodjak meg. (nem vagyok nyugodt..)

Szedjek nospát. De holnap mindenképp elmegyek orvoshoz.

2022. ápr. 6. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Volt valami oka,hogy hüvehlyi uh-t csinált? Nekem a magándokinál mind hasi uh volt. Látott mindent.
2022. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok helyen hüvelyit csinálnak eleinte.
2022. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát nekem terhesség megállapítás hüvelyi uh volt.Mondta az orvos hogy lehet pecseteles,mondjuk volt szűrés is.Volt pecsételés is.Egy hüvelyi uh egészséges terhességet nem szakit meg.A nospát görcsoldásra írják, az nem szünteti meg a vérzést,ha gorcsolsz menj ügyeletre,ha nem görcsölsz akkor még felesleges szedni.
2022. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!