Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés vizsgálat MÁR a...

Cukorterhelés vizsgálat MÁR a 19 héten?

Figyelt kérdés

A dokim a 19. Héten küldött terheléses cukorvizsgálatra .Sajnos a 2. vérvetelem eredménye magas lett,ugyanannyi mint az első.

A doki előbb küldött,tegnap mondta nem is érti miért ,mikor a 26. héten kellett volna mennem csak.Szerintetek más lett volna az eredmény 26 hetesen,vagy jobb hogy így előbb kiderült? A babának ugye nem lesz baja hogy ilyen korán volt tesztelés?

Köszönöm a válaszokat,tapasztalt megosztásokat :)



2022. ápr. 27. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

24. héten voltam, ekkor is kell. talán 24-26/28 hét között.

akiknek az első terhességnél volt terhességi cukorjuk, őket előbb szokták küldeni, hogy kezdhessék a diétát ha szükséges. hogy mennyivel előbb, azt nem tudom. de különösebben nem hiszem, hogy gond hogy előbb voltál. dietetikushoz kell menned, ha még nem voltál, javasol egy adott étrendet, kerülendő ételeket, stb.

milyen értékeid lettek?

2022. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az csak jó,ha már korábban tudod.A terheléstől nem lesz baja a babának,a magas cukortól lehet.Valószínűleg ezért is küldött hamarabb,mert már volt ezzel korábban problémád.Az eredmény pedig biztos más lett volna később.Rosszabb lett volna.
2022. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is kétszer kellett mennem, mert volt a családban időskori cukorbeteg. Az elsőt nem emlekszem pontosan, hogy mikor, de korán csinálták nekem is.
2022. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont tegnap voltam másodszor. Az első azt hiszem a 18. héten volt. Szerencsére rendben voltak az értékeim, de nálunk a családban több cukorbeteg is van, ezért kellett már korábban is elmennem
2022. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább örülj neki, hogy MÁR kiderült a gond, és lehet időben kezelni.
2022. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korod mennyi? Engem pl 2x teszteltek emiatt. 18. Es ha jol emlekszem 24. Het kornyeken.
2022. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én IR-es vagyok, úgyhogy engem a nőgyógyász és az endokrinológus is egyöntetűen elküldött terhelni a 12. héten. A 24-28. hét között megyek majd ismét. Jobb, ha kiderül.
2022. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!