Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek?Megrongálódott a...

Mit tegyek?Megrongálódott a terhességi kiskönyvem?

Figyelt kérdés
Teljesen össze folyattam kávéval,majd azt az oldalt kitéptem.Ahol az orvosok beirnak meg nyomon követnek,meg pár adat van az előző oldalon az az oldal pont.
2022. máj. 1. 20:33
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
És ha azt mondanám hogy elhagytam és másnap úgy találtam?
2022. máj. 1. 20:33
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Persze,az utcan osszekaveztak 😅 szerintem mond meg,hogy radolt a bogre. A vedono allit kinujat,a dokir mar ciki megkerni,hogy masolja at,de biztos megteszi.
2022. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

de miért tépted ki? így legalább átírhatta volna az orvosod az újba amit a védőnőtől kérsz.

miért hazudnál és kennéd másra? 🤦‍♀️🙄😬 előfordul az ilyen…

2022. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Minek tepted ki? Minek hazudnal? Hany eves vagy, 12?
2022. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Szia.Ebben szerintem semmi rossz nincs bárkivel előfordulhat és biztos nem direkt csináltad!Első körben védőnéninek szólj hiszen ő állította ki neked biztos segít 😊
2022. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
5.Nem direkt csinálta persze de azért kitépte az oldalt...
2022. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Atya világ 🤦‍♀️

Letagadnád, hazudnál... gratulálok

Nem sok észre vall...


Egyebként elbattyogsz a védőnőhöz, az ÁLTALAD leamortizált könyvvel, ő meg állit ki egy másikat. A dokik dolgait is beírja, nyilván nem a doki pecsétjével...

2022. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

A táskámban kifolyt egy fèl literes dobozos kakaónak több, mint a fele. Úgy nézett ki a kiskönyvem, mintha lefostam volna, ahogy megszáradt, összeragadtak lapok meg ilyenek. Hát ez van, kérdezték h ezzel meg mi történt, mondtam h ez, megmosolyogtak, aztán kész.

Kértem amúgy a védőnőtől újat, de nem adott.

2022. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Hazudtam.Más az indok.
2022. máj. 2. 14:40
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után azt sem hisszük el amit kérdezel, kedves kérdező...


A gyereket meg előre sajnálom, hogy ilyen őszinte anyja lesz

2022. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!