Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kezdjek aggódni? A babámat 1...

Kezdjek aggódni? A babámat 1 héttel fiatalabbnak mérték

Figyelt kérdés

Ma vagyok 16 hetes terhes tegnap voltam vizsgálaton ahol a kisbabát a méretek alapján 15 hetesnek mérték. Az orvos azt mondta, hogy ne aggódjak viszont jó lenne olyan kismamák, anyukàk is megosztanák a tapasztalataikat akiknek szintén kb ennyi idős terhesen fiatalabbnak mérték a babájukat. Minden rendben volt? Össze tudja magát szedni?


Jó magam 160 centi vagyok, a párom 190. Elképzelhető, hogy genetikailag lesz kisebb mivel én sem vagyok magas?


Nem tudom, hogy számít-e hogy nem rég lettem terhességi cukros.



2022. máj. 10. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdjek aggódni?"

"Az orvos azt mondta, hogy ne aggódjak"

Csak ismételni tudjuk az ORVOSt.


A terhességi cukorbetegségtől pedig nem kisebb, hanem nagyobb szokott lenni a baba a koránál.

Ha 160 cm vagy, esélyes, hogy a baba sem lesz égimeszelő.

2022. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét ide vagy oda nem számít. Egyrészt könnyű elmérni, másrészt nem minden baba ugyanakkora. Nekem volt hogy a végén 4 héttel mérték kisebbnek mégis teljesen átlagos súllyal született a babám (3200). Azóta meg olyan mint a gomba, szóval se a magzat, se az újszülött súlya nem mérvadó. Sőt én nagy baba voltam mégis alacsonyabb felnőtt lettem. Nyugi, ne aggódj, minden rendben!
2022. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig egy héttel kissebbnek mérték, a végén 2 héttel is. Megszületett 4 kilóval és 56 centivel 🤣


Ne aggódj ez simán jó.

2022. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. 3-as jézusom jó nagy baba lehetet akkor 😱😱😱
2022. máj. 12. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Most fél éves és már a 8 kilót súrolja. Igazi tokababa.
2022. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!