Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit fog csinálni a nőgyógyász?

Mit fog csinálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
14 hetesen fogok menni hozzá, eddig egyszer jártam nála, mikor megállapította a terhességet. Mi fog történni? Csak a leleteket nézi meg, vagy vizsgálni fog rajtam valamit?

2022. máj. 15. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12. heti genetikai UH-n sem voltál? Elég nagy gond...
2022. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam, de egy másik orvoshoz kellett menni a kórházba.
2022. máj. 15. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
ALAP, hogy megvizsgál.
2022. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Normàlis nőgyògyàsz nem turkàl vàrandòs nőben. Leleteket nèz, szìvhangot hallgathat, vizeletet kielemez, vèrnyomàst mèr.
2022. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Akkor az én dokim nem normális, mert mind a 4 alkalommal kitapintotta, hogy zárt-e a külső méhszájam, amikor jártam nála. :)

Egyébként megoszlanak a vélemények erről. Készülj úgy, hogy megvizsgál. Nálunk volt minden alkalommal pohárba pisilés, vérnyomásmérés, lelet kiértékelés, manuális vizsgálat és uh is. Bár az uh-t mindig megkérdezte, hogy szeretném-e ha ránéznénk a babára. Nomeg persze a kérdéseimet is a átbeszéltük.

2022. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez volt, de ez magán:

megnézte a vérleleteimet, vizeletemet, 12 hetes szűrés eredményeit. Ránéztünk ultrahanggal a babára.


Barátnőmnek államiban majdnem ugyanez volt, kivéve, hogy ott nem volt ultrahang, csak a 12 heti eredményeit nézte meg.

2022. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok: azt kihagytam, hogy nekem méhszáj csak 24. héttől volt és hüvelyi ultrahanggal :)
2022. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az sem kellemesebb (szerintem). :)

Mondjuk nem tudom miért lettem ennyire lepontozva, amiért leírtam nálunk mi történt a vizsgálatok alatt. Megjegyzem nagyon elégedett vagyok az orvosommal (magán). :)

5 voltam

2022. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Én dokimnál mindig van UH, méhszáj vizsgálat tapintással, vérnyomás mérés, leletátnézés, kérdésekre válasz.

Engem nem zavar a vizsgálat, megértem, ha valaki nem élvezi, de nekem halál természetes, hogy megvizsgál ott lenn és nem fáj, nem kellemetlen kb 10 másodperc és legalább tudom, hogy minden oké.

2022. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt, eddig engem nem vizsgáltak mindig, 2x nézett méhszájat eddig. Ha lenne bármi panaszom, tünetem, lett volna többször, de azt mondta nem indokolt, mivel nagyjából jól voltam, uh is tökéletes volt eddig. 19 hetes vagyok most.
2022. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!