Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés eredményén...

Cukorterhelés eredményén befolyásol bármit, ha kevés vízzel szódabikarbónát iszik valaki?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2022. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen

Nekem még csak vizet sem nagyon szabadott innom elötte üresbe.

2022. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért innád?
2022. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Durva gyomorégés miatt.
2022. jún. 4. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Terhesen eleve tilos szódabikarbónát fogyasztani.
2022. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Durva gyomorégésre Ludeát kell szedni, szódabikarbónát tényleg nem szabad. Amúgy ha a szódabikarbóna segít, akkor az nem olyan durva gyomorégés, akkor inkább a Gaviscont vagy Rennie-t ajánlom. (Előbbi szerintem jobb.)


Ha a savsemlegesítők nem elegendők, akkor jön a Ludea, nem érdemes szenvedni.

2022. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A ludea volt az első, mert alapból azt szedem, de eddig olyan infót kaptam, hogy nem engedik beszedni.
2022. jún. 5. 06:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Rennie-t régen próbáltam, lehet a borsmentás rosszabb, mint a sima, de hányni tudtam volna tőle.
2022. jún. 5. 06:53
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a rennie és a gaviscon nem segített egyáltalán. Savat hánytam mellettük.

Az orvosom ajánlotta a szódabikarbónát, ez többet ért. Mind a 2terhességem alatt ittam, nőgyógyász és háziirvos tudtával. Senki nem mondta, hogy nem szabad.


Mikor ez is kevésnek bizonyult, akkor kezdtem a ludeát szedni.


Cukorterhelésre meg úgy kellett mennem, hogy max 1 kávéspohár vizet és semmi mást nem ihattam elötte.

2022. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!