Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Kecskeméti Megyei kórházba...

A Kecskeméti Megyei kórházba a 12. heti Uh-ra apuka bejöhet-e? Holnap kell mennem, és szeretném, hogy bent legyen ő is. Illetve hogy hasi-e vagy hüvelyi?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A 12.heti uh az hüvelyi és hasi

És tudtommal nem mehet be kisérő

Sőt igazából felesleges is lenne, te magad sem láthatod a monitort, nemhogy apuka.

2022. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát anno, amikor én voltam, a vizsgálót és a vetkőzőt egy függöny választotta el, így fel se merulhetett, hogy bárki más bemenet, mint az, akit vizsgálnak és aki vizsgálatra vár. Kemény 5 perc volt talán, semmit nem lehetett látni.
2022. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mehet be és Te sem látod a monitort sajnos.
2022. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért köszi a válaszokat.

Leghamarabb mikor jöhet majd be?

Vagy csak magánban megoldható? Szeretné ő is látni :/

2022. júl. 11. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Kecskeméten államiban nem mehet be egyáltalán. Biztos vannak magánrendelések ahova bemehet de ezt a covid miatt sok doki megtiltotta.

Az biztos hogy Kurai dokihoz bemehet apuka is babamozira.

2022. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Államiba nem mehet be, te sem látod egyik uh-n sem, nem csak a 12.hetin.

Akihez én járok magán orvos oda bejöhetett velem. Meg ott én is látom a monitort.

2022. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!