Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Korai kombinált tesztnél...

Korai kombinált tesztnél hüvelyi vagy hasi ultrahangot végeznek?

Figyelt kérdés

9+4 hetesen megyek a vérvételre. Olvastam a hely oldalán, hogy előtte "életjel ultrahang vizsgálatot" végeznek. Ilyen fiatal terhességnél ez még nem hasi lesz, ugye?

Illetve majd 12. héten lesz a genetikai ultrahang. Azt még nem tudom, államiban vagy magánban végeztetem-e. Ez a vizsgálat általában már hasi? Vagy magán és kórházi gyakorlat eltér ebben egymástól?

(Pár több évvel korábbi kérdést találtam erről, ott azt írták, akkor váltott az orvos hüvelyire, ha hasival nem jól látta.)



2022. júl. 21. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
12. Héttől csak hasi van. A gen uh is hasi.
2022. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 12 hetes kombinált szűrésen nekem az ultrahang huvelyi volt, sajnos hasi uh-val nem látta elég tisztán.

Az oka: van felesleg rajtam, ezért nagyobb volt a távolság a baba és az uh fej között. A másik oka lehrt,hogy hüvelyit csinál az az, hogy nincs megtelve a hólyag, és nem nyomja fel eléggé a babát, így nem látszik eléggé. Nekem a szonográfus mondta.

2022. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasival kezdte, aztán az utolsó 10 percre átváltott hüvelyi uh-ra
2022. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2022. júl. 21. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csinalt huvelyit is, mert rosszul fekudt a lanyom
2022. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hüvelyi uh-ot csinált, mert hátrahajló méhem van és szinte semmit nem látott a babából,plusz felesleg is van rajtam.
2022. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!