Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Várandósság alatt hüvely gomba?

Várandósság alatt hüvely gomba?

Figyelt kérdés

Sárgás folyásom van, illetve viszket a szeméremdombom. Itt jön a DE:

Nekem amúgy is szokott viszketni, főleg ha szőrös. Plusz érdekesség, hogy otthon nem viszeket. És ugye most a terhesség miatt nem is borotváltam, mivel ugye a szőrnek védekező szerepe van.

Illetve a sárgás folyásom annó is megvolt.

Lehetséges az, hogy ez egészséges?


2022. júl. 21. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
(Annó sem volt mindig sárgás folyás csak néha néha)
2022. júl. 21. 15:46
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne lehetne egészséges? Ha meg kétségeid vannak nézesd meg.

Ha az utóbbi 20-40 évedben nem zavart a szőrtelenítésben, hogy a szőrnek védekező szerepe van, akkor azért, mert terhes vagy nem kell meghagyni, nyugodtan szedd le.

2022. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A huvelygomba nem a szemeremdombon viszket. A huvelynyilasnal, és korulotte is viszketHET.

Velemenyem szerint ezt nem sargas folyas kiseri, inkabb feher, turo szeru folyas.

Ha van valami betegseg ott lent, az inkabb bakterialis eredetu szerintem.

2022. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt volt, de nem volt kimondottan viszketős, a doki egymás után adta a canesten kúpokat rá. Ez mondjuk sztk-ban volt, magán doki valószínű utána járt volna hogy mi az igazi probléma.

A túrós cucc nem mindig van, nekem csak 1-2 alkalommal volt az életemben, de az az igazán viszketős... Amit te írsz, az nem hiszem hogy durva dolog lenne.

2022. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem és valami ilyen fertőzésem lenne, akkor azt a rákszűrés eredménye kimutatná nem?
2022. júl. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!