Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor menjek orvoshoz? Ma...

Mikor menjek orvoshoz? Ma pozitív lett a tesztem, viszont nem akarok idő előtt menni dokihoz, csak ha már lehet szívhangot is hallani vagyis kB 7.hét környékén. A problémám csak az, hogy nem tudom mennyi idős terhes lehetek, rendszertelen ciklus..

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért hozzáfűzöm, jún 5.-e az utolsó mensi, viszont júl 20.-án még negatív volt
2022. aug. 11. 13:37
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Van képed a tesztről?
2022. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20-a után milyen időközönként teszteltél?
2022. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs képem, már kidobtam, de kB 1 pillanat alatt pozi lett. Erős, egyértelműen pozitív.

20.-a óta most teszteltem csak.

2022. aug. 11. 14:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Van egy 14 hónapos lányom, aki este még tejcizik, és doki mondta, hogy ez miatt az se furcsa ha kimarad ezért nem tesztelgettem folyamat
2022. aug. 11. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól tenném függővé, hogy meg akarjátok -e tartani. Ha nem, akkor azonnal menj, hogy ki ne fuss az időből, ha meg igen, akkor 2-3 hét múlva ráérsz.
2022. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És sűrűn voltatok együtt? Kb sem tudod belőni?

Hát én így felhívnám a dokit és mennék amire hív. Kb 2 hét múlva.

Mivel ha Juli 20 negatív volt a teszt, de lehet másnap már pozi lett volna, akkor 2 hét múlva már 8 hetes lennél, ha meg azt feltételezzük hogy most kezdődött és vársz még 2 hetet, 5. Hét, korai. de ha még vársz 2 hetet, hogy 7 hetes legyél. A másik metófus alapján már 10 hetes lennél, kicsúszhatsz a genetikai vizsgálatokból ami nem tragédia de nem is jó.


Remélem érthető😅😅

2022. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Van ember, aki kidobja az első pozi tesztjét???
2022. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7# nem annyira sűrűn, de még így se tudom belőni sajnos, de értem amit írtál.

6# örülök neki, szerettünk volna még egy csodát az életünkbe 😊

Mindenkinek nagyon köszönöm, ment a zöld kéz.

Kedves utolsó, a válasz igen, például én. Miért tartsam meg a vizeletembe mártott papírt egy olyan lakásban ahol a kicsi minden polcot, szekrényt kipakol? Ez egyszerű x-epil mégcsak kupakot se tudok rátenni, párommal pedig másképp szeretném közölni

2022. aug. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!