Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésen nem nyugiban...

Cukorterhelésen nem nyugiban kéne ülni két vétvétel között?

Figyelt kérdés

Ma voltam cukorterhelésen. Rajtam kívül még 4 nő volt, és a cukros lötyi megivása után mind leléptek, majd csak a 60 percesre jöttek vissza, a 120 percesnél szintén ez volt.

Én pl. 2 perc sétára lakom a kórháztól, szóval ennyi erővel én is hazamehettem volna, de úgy tudom, az lenne a lényeg, hogy helyben maradjon az ember.

Milyen irányba mozdíthatja el az eredményt, ha valaki ez idő alatt mászkál, ahelyett, hogy ülne?



2022. nov. 9. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha baj van a cukorral, akkor tökmindegy, hogy mozog vagy sem, akkor is rossz lesz az érték.
2022. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én lementem az épület elé kétszer is, mert nem akartam a covidos betegek között párolódni.
2022. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
1, nem tök mindegy. Fizikai aktivitás (igen, a séta is) befolyásolja.
2022. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek más a hatása.

A cukor lejjebb mehet a mozgás hatására, de akár feljebb is mehet.

Sőt leginkább azért nem engedik el a kismamát ha kihanyja akkor megint megkell inni, esetleg ha rosszul lesz akkor tudjanak segíteni. Ugyanis ez egy nagy cukorsokk.

De hát mindenhol más a protokoll.

Valahol lehet citromot tenni bele, valahol nem.

2022. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát én már csak azért sem mászkáltam volna, mert engem meg szokott ez viselni, főleg mert IR-sként nem fogyasztok cukrot. Terhesen most voltam először.


Közben néztem, már fent is van az eredményem EESZT-ben. (Baromi gyorsak!)

0': 4.1

60': 6.3

120': 5.3


Ez jó eredmény, ugye?

2022. nov. 9. 14:08
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Én majd lefordultam a székről nem, hogy még valahova menjek 😂 amugy igen te tudod jól hivatalosan ott kell maradni. Az hogy ki mit csinál… igen haza mehettél volna de nem mentél mert minek?
2022. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem egészséges ez az egész dolog. Máshogy kéne vizsgálni. Így is arról magyaráz mindenki hogy ne egyél cukros dolgokat. (le lehet pontozni)
2022. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mondták,hogy ha muszáj wc-re mehetek,de csak most az elején. Szóval igen cukorterhelések között tilos mozogni,mert megváltoztatja az értéket.
2022. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Na nekem a hasonló kínzások miatt nem lesz vérszerinti gyerekem.
2022. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Cukor betegekkel mi van itt?
2022. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!