Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova kell mennem védőnőhöz...

Hova kell mennem védőnőhöz ilyenkor?

Figyelt kérdés
ha albiban lakunk és ide nem vagyunk bejelelntve, az állandó lakcímem egy másik településre szól,akkor hova kell mennem majd védőnőhöz? Ide vagy oda?

2011. nov. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok mint te. Oda kell járnod ahol éppen laksz, függetlenül attól, hogy mi van az okmányodon, tehát ahova az albérletetek tartozik.ok ide bejelentve, mégis ide kell járnom.
2011. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszalkodik a billentyűm! "Nem vagyok ide bejelentve..." akart lenni
2011. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ez nekem szuper is lenne,mert az állandó lakcímem(háziorvos,védőnő) is 60kmre van!
2011. nov. 27. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

igen így van, én is oda járok, ahol tartózkodom a párommal, és nem oda, ahol a saját lakásom van! Papír nekik nem kell, az a lényeg, hogy a lakhelyedhez legközelebb legyen.


Interneten beírod, hogy Pl: Budapest XV. ker védőnők, és felhívod őket. Ennyi.

2011. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahol életvitelszerűen tartózkodsz, és nem ahol papíron.

Nekem vidéken van bejelentett lakcímem, Bp-től 250 km-re, de mivel Bp-n élek a férjemmel, nem bejelentetten, ezért Bp-n járok védőnőhöz.

Nekem is betenne az a 250 km különben!

2011. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!