Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai UH a Magzati Diagnos...

Genetikai UH a Magzati Diagnosztikai Központban, vélemények?

Figyelt kérdés

Holnap megyek oda. Istenhegyire sajnos nem adtak már időpontot. Későn telefonáltam, nem gondoltam hogy bármit találnak de találtak, emiatt megnézetem Pesten is a babát.

Örs vezér tértől úgy tudom csak pár száz méter gyalog, merre induljunk? Ugye alaposak itt is?

Azt hallottam hogy az Istenhegyi és ez a Magzati Diagnosztikai a két legjobb.



2012. jan. 2. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én még csak a 12. hetin voltam, de nagyon alaposan megnéznek mindent-bár orvos függő, hogy mennyire közlékenyek közben. De ha kérdésed van válaszolnak.

Nem tudom autóval vagy bkv-val, de nem nehéz megtalálni, mert az első utca párhuzamosan a Nagy Lajos király útjával az Ikeával ellentétes oldalon, az utcán belül pedig egy kicsit beugró részen van a kapu, de ki van táblázva.

16 hkm

2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy én is holnap megyek, csak nekem még az AFP második vérvétele lesz.

előző :)

2012. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én 19.40-re megyek, ezt is nehezen kaptam, mert ma telefonáltam. De sajnos sürgős, mert a SOTE genetikán amniora akarnak küldeni.

Köszönöm az útbaigazítást, bkv-val megyünk, Stadionoktól metró az Örs vezér térig. Tudom hogy az IKEA hol van, akkor biztosan megtaláljuk.

Az orvost nem tudom, ahogyan néztem a honlapjukat, kedd esténként a Zorán nevű orvos lesz.

Sok sikert Neked is! :)

Én 18 hetes vagyok amúgy, második babával.

2012. jan. 2. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha leszállsz a metróról az aluljáróban balra rögtön az első feljáró, ahogy felérsz van egy kis út, azon átmész, utána egyenesen, párhuzamosan a metróval és onnan az első utca jobbra, majdnem az utca végén van.

Remélem nem kell amnio és minden rendben lesz!

előző :)

2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))))
2012. jan. 2. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Jó kezekben leszel. csak pozitív dolgokat tudok neked mondani! Én a 12. hetin voltam ott. Ne izgulj, minden rendben lesz!

29hkm

2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is.

Abban bízom, hogy megerősítik a megérzésemet, mármint hogy nincs semmi baj a babával. S akkor nem kell az amnio. Eleve már annak nagyon örülök, hogy máról holnapra kaptam időpontot, ez már eleve pozitív :)

Megírom majd hogy mi volt.

2012. jan. 2. 21:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves első, megvolt az AFP 2.vérvétele? Nekem itt helyben csak 1 vérvétel volt, a 16.heti I.rutin, ennek keretén belül nézték az AFP szintet. Itt nincs második AFP. Igaz, mi most kombináltat nem csináltattunk, első gyermekkel kombináltnál AFP 0,47, riogattak akkor is, de szerencsére teljesen egészséges, mára már 1,5 éves kislány :)
2012. jan. 3. 13:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen,voltam délelőtt. Mi az integrált tesztet csináltattuk, ennek volt a része. Elvileg csütörtökre talán meg is lesz, akkor megyek a dokimhoz Uh-ra.


Majd írdd meg mit mondanak neked!

Első

2012. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na mit mondtak?
2012. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!