Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mátészalkán a Gestatio Bt....

Mátészalkán a Gestatio Bt. Terhességi 4d-s ultrahangon, aki már volt, mit tapasztalt? Tényleg jól lehet látni mindent? Kedvesek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 16. 10:51
 1/4 anonim válasza:

Szia! Mi voltunk már! Bár nekünk nem lett annyira nagy élmény,mert a drágaságunk szégyenlős és nagyon lusta volt. A 4d-s ultrahangot nem Heizer doktur csinálja,hanem van 2ultrahangos csaj. Ő nagyon kedves volt,bár én doktor úrral is nagyon meg vagyok elégedve. Általában fél óráig tart, de nekünk több mint 1 óráig nézte,hogy lássunk végre valamit,úgyhogy szó se róla nagyon meg voltunk elégedve. Mi is tervezünk még 1szer elmenni,mert a nemét sajnos még azóta sem tudtuk meg,pedig már ideje lenne. Szalkai vagy? Hány hetes?

29 hetes kismama

2012. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a segítséget, nem vagyok szalkai, de kíváncsi vagyok rá, hátha mi is megtudjuk a nemét végre és többet látunk belőle.

31 hetes vagyok

2012. jan. 17. 13:44
 3/4 anonim válasza:
óó de jó :) Végre valaki a közelből :) és még nagyjából egy idősek is vagyunk. Merre laksz ha szabad kérdeznem? Megvettetek már mindent a picurnak?
2012. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fehérgyarmaton. Semmit nem vettem még babonából, csak mostanában kezdek nézelődni.
2012. jan. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!