Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az első ultrahang után hány...

Az első ultrahang után hány hét múlva kellett mennetek kontrollra a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Már megállapították a szívműködést, és csak 5 hét múlva kell legközelebb mennem. Nem sok idő ez egy kicsit?


Ugye mostmár mehetek a védőnőhöz?



2012. jan. 21. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok! Én is kb. ekkor mentem.

Védőnőhöz már mehetsz!

2012. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok,legközelebb én a 12 hetesre mentem!
2012. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 3 hetente kellett.Először 5 hetesen majd 8,12 Aztán csak 4 hétre azaz 16 hetesen kell majd mennem.
2012. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen vtam,volt szívhang,azt mondta a doki 12. hétig látni sem akar(persze viccesen)Ezt én úgy értelmezte,h minden rendben,tedd te is így:)
2012. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem sok. Ha már az első uh-on látnak szívműködést, akkor legközelebb csak 12 hetesen néznek meg.

Mehetsz már a védőnőhöz persze.

Én 5 hetesen voltam először, úgyhogy engem visszarendelt 3 hét múlva, akkor már volt szívhang, akkor adta ki a szükséges papírokat, beutalókat, és küldött a védőnőhöz.

2012. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.baba

5 hetesen, 8 hetesen, 10 hetesen, 12 hetesen nézték (Azért ilyen sokszor, mert közben másik dokinál is voltam).


2.baba (másik orvos, másik kórház)

8 hetesen mentem először, utána 11-12 hetesen mentem csak


Ha megállapították a szívműködést, akkor nyugodj meg, minden oké :) Megértem, hogy izgulsz, de hidd el, ez a normális. Sőt, nem akarlak elkeseríteni, de a 12.heti uh után már csak a 18-20.heti uh van, ha csak nincs a dokid magánrendelőjében uh gép is, vagy nem mész el 4d-uh-ra.

Gratula a babához

2012. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam először, aztán 6 hetesen, 7 hetesen voltam magánrendelésen, mert azt mondták keressek orvost, és most hétfőn 8 hetesen is vissza kell majd mennem. De mondjuk nekem PCO-m van, inzulin rezistenciam, és kiderült, hogy a progeszteron szintem pedig alacsony, azért rendel vissza a doki. Biztos akar benne lenni, hogy minden rendben van.
2012. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen voltam, akkor már volt szívműködés, így csak a 12.héten kell legközelebb mennem. Addig védőnő, vérvétel...stb
2012. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!