Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek sokat segitett a védőnő?

Nektek sokat segitett a védőnő?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon aranyos. És azt mondta, hogy ha haza jövünk a korházbol, első este ő fogja megfürdetni a picit. Mindent megmutat aztán békén hagy minket. Nagyon segitőkész én meg vagyok elégedve vele. De lesz egy komoly mütéte , ugyhogy nem számithatok rá. Nektek volt segitségetek az elején? Én csak magamra számithatok ugy néz ki. Meg esetleg a férjemre. De még ő sem csinált ilyet.

2012. jan. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámra számíthattam, ő tud mindent:)

De a mi védőnőnk is nagyon jófej!!Kedves, aranyos, mindig a megbeszélt időben jön, 1x volt, hogy egy váratlan program miatt sokat vártunk rá,aztán lemondta, de a következő alkalommal kaptunk tőle egy itató poharat amiért kellemetlenséget okozott:)

Ja és mindig segítőkész, naprakész, bármikor hívhatom,kérdezhetek tőle.

Sok rosszat hallani,olvasni a védőnőkről, na ő a kivételt erősítő szabály:)

És a gyerekdokink is nagyon jófej, már csak azon gondolkozom mi le ha elköltözünk(albérletben lakunk), valahogy ebben a térségben kéne maradni:))

2012. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretjük :) Ő már kétszeres nagymama, kedves, türelmes, nem tolakodó.

Segítségem nem sok van, mondjuk első babával nem is kellett, csak vele kellett foglalkoznom, ki tudtam pihenni magam, nyugis volt. Na, most a második baba érkezésével minden megváltozott. Nagy szükségem van segítségre, általában 2-3 naponta tesóm, anyuék tudnak segíteni, férjem este ha haza ér, meg hétvégén. A "nagy" 2 éves, dackorszak közepén, a pici 3 hónapos :)

Biztos ügyes anyuka leszel, ne aggódj :)

2012. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyben a szomszedom:) rendes nagyon szerencsere nem jar a nyakunkra de ha osszefutunk mindig beszelunk par szot. Mondjuk nekem masodik baba ugyhogy elvileg tudnom kene mindent, de hat mint kiderult a babak nagyon nem egyformak meg akkor sem ha testverek:)
2012. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!