Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hányadik hétben látható a...

Hányadik hétben látható a baba szívverése az uh-n, amikor a doki kiadja az igazolást, és mehetsz vele a védőnőhöz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem 8.-ban hallható volt a szívverése. Hetente jártunk vissza uh-ra (más okok miatt, 3× vetéltem előtte és biztosra ment a dokim).

12. héten mehettünk először a védőnőhöz, amikor átestünk a kritikus időszakon.

2012. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a 9. héten mentem nőgyógyászhoz, akkor már volt szívverés, másnap mentem a védőnőhöz. De elvileg már van, akinek 6-7. héten van szívhang (itt olvastam másoktól). Szerintem nem érdemes túl korán menni, aztán aggódni, ha esetleg még nincs szívhang. Szerintem leghamarabb 8. hét.
2012. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elsőnek 5hetesen mentem orvoshoz (barnázás miatt) akkor még csak a petezsák látszott és egy hamatoma mellette.

azt mondták menjek vissza egy hét múlva akkor már látszani fog a szikhólyag és talán 1-2mm baby. 5+2 hetesen kórházba kellett mennem mert véreztem...ott sem láttak még csak petezsákot...de az nagyobb lett! Jövőhét pénteken megyek UH-ra akkor már lesz szikhólyag és baby...de szívhang még nem biztos! Minden terhesség más!


Hány hetes vagy most?

2012. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Babi0906 ***** válasza:
Szia én 7 hetes voltam amikor elmentem orvoshoz, ő csinált uh. és már akkor látszott :D
2012. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6 hetesen az enyém már látszott:) Olyan 6-7 hetesen érdemes menni, hamarabb nem. Én pozitív teszt után mentem 2 héttel, nehéz volt kibírni, de inkább biztosra menjek, mint újra visszahívjanak, így már vert a kis szive:))
2012. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes és 3 napos voltam és akkor már volt szívhangja.
2012. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia én pont 6 hetesen voltam és volt...:-))nagyon jó volt hallani..:-)
2012. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az első babámmal 6+1 hetesen voltam,és volt szívhang:)


Most 6+4 hetesen mentem,és nem volt még szívhang, teljesen bepánikoltam, két hét múlva visszamentem,és volt szívhang is.


Ne menj nagyon korán,mert utána csak aggódni fogsz!!

2012. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na én is így emlékeztem, de most 5 hetesen azt mondta a védőnő h már jelentkezzek be. Végül 6+3 hetes leszek, amikorra az időpontot kaptam...
2012. febr. 5. 14:05
 10/13 Beccybaba1 válasza:

Sziasztok! :)

Azt szeretném kérdezni, hogy 5 hetes terhességnél UH-n a petezsák látszik, de a baba és a szívhang nem! Ez nagy gáz???

Köszönöm, előre is a válaszokat!

2012. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!