Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 24 hetes 4D UH-n ezt az...

24 hetes 4D UH-n ezt az eredményt kaptam. (? ) (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondta a doki, hogy egy picit nagyobb a buksija de emiatt nem kell izgulni. Szerintetek? Járt már valaki így?

Amúgy 24+4 naposan volt pontosan a vizsgálat.

Amiket aláhúztam, azok miatt parázok kicsit. Még nem voltam azóta UH-n, 2 hét múlva kell majd mennem 32 hetesre.



2012. márc. 21. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kár lenne félned. ez egyátalán nem kórósan nagy méret. Ha szedsz még vitamint akkor ritkítsd kicsit, ilyenkor már elég minden másnap bevenni, néha pedig ha elfelejted nem gond :) Nagyon hasonló értékeim voltak. Szép kerek fejű babám született :) Nem nagyfejű, nem dagi, csak szép arányos nagy babám. (3860 gr 56 cm)
2012. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem 3660-ra saccolta akkor a doki, mikor majd megszületik :-)

Nem fájt nagyon egy picit nagyobb buksijú kisbabát kipréselni magadból? :-)

2012. márc. 21. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányommal 25 hetesen voltunk 4D-n, és a sok-sok mért adat 24-27 hét között mozgott! Tehát bőven volt neki is olyan, ami nagyobb volt az átlagnál.

De ez csak egy átlag! A babák másképp fejlődnek, nem lehet mindenki pont ugyanakkor fejű és combcsontú, mint ami a nagykönyvben meg van írva!

Amúgy egy átlagos méretű kislány lett a babám!

2012. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babáitokhoz, remélem az én picimmel sem lesz semmi gond, alig várom, már csak 10 hét :)
2012. márc. 21. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Sajnos programcsászár volt, egy korábbi nőgyógyászati műtétem miatt. De ne aggódj, ki fog férni :)

Kisfiút vagy kislányt vársz?

2012. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kisfiút :-)
2012. márc. 21. 13:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem haragszol, megkérdezhetem milyen nőgyógyászati műtét zárta ki, hogy nem szülhettél természetes úton?
2012. márc. 21. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Méhnyakrákom volt. Időben ki lett szűrve, így szerencsésnek mondhatom magam. :) Nekem is fiaim vannak :) 3 és fél és másfél évesek :)
2012. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!