Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor tudják 100%-ra megállapí...

Mikor tudják 100%-ra megállapítani, hogy a babának nincs-e nyúlszája? (Képekkel! )

Figyelt kérdés

24 hetesen voltunk 4D ultrahangon, és sokszor tök úgy nézett ki a pici szája, mintha nyúlszáj lenne. A doki nem mondott ilyesmit, azt mondta csókos szája van. Akkor is aggódom... Töltöttem fel pár képet róla...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De vannak ilyenek is, szóval nem tudom, lehet csak én spirázom túl... :-)


[link]

[link]



2012. ápr. 4. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nyugi,szerintem itt max egy kicsit az első képen látszik úgy mintha, de az összes többi igazolja, hogy nem !


Gratulálok!

2012. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Nincs a babádnak nyúlszája,az nem ilyen!

Tényleg csókos! :)

Gratulálok!

2012. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy nincs neki. Szerintem még az első képen is látszik, hogy nincs hasadék, hanem össze van nőve a felsőajka.

Csak csücsörít.


Te parázod túl:) Nyugi.

2012. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyiken sem olyan! :) Nyugalom. :) 24 hetesen egyébként már biztosra tudják mondani.

34 hetes km

2012. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nagyon szép szája van

nincs semmi baja

2012. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, örülök neki, olyan édes képek vannak róla, csak mindegyiken oldalról van, ott meg nem lehet látni, csak a szembeniek voltak furák nekem kicsit, de ezek szerint alaptalanul!

Köszönöm! :-)


32 hkm

2012. ápr. 4. 18:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális szája van!

A nyúlszájnál nem látszana az orr és a száj közötti rész, amit fogalmam sincs, hogy hívnak egyébként. Tehát össze lenne nőve a száj és az orr.

A babádnak szép szája és szép orra van, egymástól külön.

2012. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nasolabiális rés vagy mi az ami nem látszana
2012. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugiiii!!

Egy gyönyörű édes pici babád van- aki teljesen tökéletes. Tökszép képek vannak róla, nem is értem miért hiszed, hogy nyúlszája van. Nagyon szép a pofikája- az a szájával sincs semmi gond.

Örülj a szépszéges kisbabádnak!!

fiu vagy lány?

Nagyon helyes!!! Gratulálok!!!

2012. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert rémisztgettek, amiért nem szedtem külön folsavat, de már tudom, hogy nem kellett volna aggódnom, köszönöm Nektek! :-)

Egyébként kisfiú, még 7 hét, és végre magamhoz ölelhetem! ♥ :-)

2012. ápr. 5. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!