Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve! Jók ezek a méretek?

Figyelt kérdés
UH méretek: CRL 48,5 mm; BPD: 17,8 mm. Egy héttel ezelőtt CRL 40,5 mm; BPD: 14 mm. Akkor 11+0-nak mondott, most a másik doki csak azt szajkózta, hogy 11 hetes. Nem csinálta meg a tarkóredő mérést és a többit. Elvileg 12+0-nak kellett volna lennem két doki szerint is.

2012. ápr. 19. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolom akkor jövő héten megcsinálja a tarkóredőt, nem?

Ne aggódj, a babád jól van, 1 hét különbség abszolút nem számít ide-oda.

2012. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A méretek szerint tényleg nem vagy 12 hetes még, de 1 héttel ezelőtt sem voltál 11, legalábbis méretekben nem.

A legelső méretek, mikor a doki megállapította a terhességet, akkor is már kisebb volt a koránál?

Ne aggódj, látszik, hogy fejlődik, úgyhogy valószínűleg csak később fogant, nem a középidőben.

Gondolom akkor jövő héten fogják elvégezni a tarkóredő mérést.

2012. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az a "baj", hogy már így is egy héttel kisebb, mint menzi szerint. 13 hetesnek kellene lennem elvileg.

A növekedés üteme szerintetek jó?

2012. ápr. 19. 14:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor csak később fogant!! Egyébként nekem azt mondta egy orvos, hogy az a lényeg, h gyarapodjon, akkor minden rendben!!

Kben pedig másik doki, más géppel törvényszerű, hogy mást is mér.

2012. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit lassabban fejlődik mint "kellene". A múlt heti eredmény végül is még meg is felel 11 hetesnek, csak egy icipicit kisebb, de a mostaninál meg jóval kisebb, mint 12 hetes. De lehet, hogy a mérés nem volt teljesen pontos, még ne keseredj el, bár megértem, hogy izgulsz. Mikor mész újra? 1 hét múlva? Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!
2012. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedden megyek vissza a kórházba, mert akkor tuti, hogy nem ez a doki lesz.

Egyébként pedig hétfő este megyek a magándokihoz. Elvileg oda már az eredményeket kellett volna vinnem. Abban reménykedem, hogy azt mondja, hogy majd Ő bejön az ambulanciára és megcsinálja a tarkóredő mérést...

2012. ápr. 19. 14:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak később foganhatott! Ezt nem mondta a doki? Tarkóredőt mindenképpen kell csinálni, szerintem akkor a jövőhéten fogja. Ne aggódj, minden rendben van, fejlődik a picurkád. Az a lényeg...
2012. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem mondott ez semmit! Megmérte és onnantól kezdve bármit kérdeztem csak azt szajkózta, hogy 11 hetes, 11 hetes...

A papírra is csak a CRL-t meg a BPD-t írta és, hogy 13 helyett 11 hetes.

Még csak nem is úgy, hogy 11+vmi...

2012. ápr. 19. 15:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok a te dokid mit fog mondani!

De a számít,hogy fejlődik!

Hány naposak voltak a ciklusaid?

2012. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nálam majdnem ugyanez volt! Elmentem 12 hetesre 37 mm volt, visszaminősítettek 10+5-re, 9 nappal később mentem újra 49 mm volt a crl, bpd 20, akkor írtak 11+5-öt, azóta minden rendben van, remélem... Most vagyok UH alapján 13+4, mensi szerint már 14+2-nek kellene lennem!Szóval nyugi, csak később fogant!:-)
2012. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!