Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6 hetesen lesz már szívhang?

6 hetesen lesz már szívhang?

Figyelt kérdés

Március 10-én volt pozitív az ovulációs teszt, 11-én már negatív, és volt 1-2 vércsepp is. Ebből következtetek, hogy akkor lehetett a tüszőrepedés, és a fogamzás. Ma kellett volna megjönnie (kopp-kopp) de már 3 napja pozitívak a tesztjeim, és szépen erősödnek :)

A dokim május 9-re adott időpontot, ami mához két hétre van. Vagyis akkor leszek pont 6 hetes. Mennyi az esély, hogy lesz már szívhang? A neten azt olvastam, hogy a fogantatástól számítva 3 hét+1 nap mire beindul a szív. Akkor nekem már 4 hét telik el a fogantatástól. Volt olyan, akinek már 6 hetesen volt szívhang? :)



2012. ápr. 25. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze, elvileg akkor már lennie kell (persze van, akinek később), nekem is volt. :-)
2012. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
szívhang nem lesz mert nagyon fejletlen csak szívcsonkok vannak, amit pulzálni látsz, szívhangját pedig 10 hetesen lesz, amit már lehet hallani
2012. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nálunk volt!

24 hkm

2012. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy lesz! Az nem baj, ha nem hallom, csak lássa az orvos, hogy él, és minden rendben van :) Csak lássam pulzálni. Az is elég nekem! Azt már látni fogom? Vagy az is lehet, hogy még csak a petezsákot és benne a szikhólyagot fogja látni? Vagy 6 hetesen már látja a babát?
2012. ápr. 25. 10:35
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az 5-6 hát között mentem, hüvelyi UH volt, és hallhattam a pici szívét :-)


35 hkm

2012. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jók a számításaid és valóban 6 hetes leszel, akkor már látni fogod, hogy dobog a pici szíve.
2012. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Látni láthattad, hallani esetleg nagyon hallkan, még csak 6 hetes szinte semmi más nincs, pici lüktetéseket láthattál a felvételen
2012. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Hallani is fogod,mert az ultrahangos gépeket lehet hangosítani.
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

de okos vagy, szülészeten dolgozom, de hallgassatok csak a buta magyarra! informáljon csak félre mindenkit, mindenki meg elhiszi


szép, lehet lepontozni, csak ehhez ért

2012. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Lányok, köszönöm szépen a segítséget. Több hónapja várunk már a babára, tegnap teszteltem pozit, meg ma, és erősödik :)

Annyira boldog vagyok, hogy el sem tudom mondani!

Csak izgulok, hogy mi lesz az Uh-n, remélem egészséges a kis angyalkám!

Ne vesszetek össze, mindenki csak gondolom azt írja le, amilyen tapasztalata volt eddig. Kedves Utolsó! Ha szülészeten dolgozol, akkor bizonyára tudod, nekem eszembe sem jutott megkérdőjelezni :))

Akkor ahogy mondjátok, elvileg ha hüvelyit csinál az orvos, akkor ha pont 6 hetes leszek, látni lehet már a kis pulzálást, vagy ami még jobb, néha hallani is :)

Remélem ez nálam is így lesz, és felhőtlenül boldogan fogok kijönni a nőgyógyásztól két hét múlva. De lányok, még annyit kérdeznék Tőletek, hogy annyi szörnyűséget olvastam. Ha erősödik a tesztem egyik napról a másikra, akkor valószínű, hogy rendben van a babával minden?

Az első kettő a tegnap reggeli tesztem, a következő kettő pedig a mai. Ma vagyok a 14. vagy 15. dpon. Szerintetek rendben lesz? :) nagyon bízom benne!!!!

[link]

2012. ápr. 25. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!