Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek üres volt a petezsákja...

Akinek üres volt a petezsákja hogy jöttek rá csak uh-n? Terhességi tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Be vagyok tojva...egy hét múlva kell mennek ultrahangra, és van terhességi tünetem is! Eddig azon paráztam h nehogy méhen kívüli legyen, most meg h nehogy üres legyen a petezsák! Sajnos volt már egy vetélésem, próbálok pozitívan gondolkodni, de olyan nehéz!

2012. ápr. 30. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én két hónapja estem át ezen, gondolkodj pozitívan ha ilyenekre gondolsz bevonzod. Kérdésedre visszatérve volt tünetem fájt a mellem, émelyegtem, vizsla szaglás is előjött.Utólag visszagondolva abból sejthettem volna hogy baj van, hogy elejétől fogva fájt a hasam mintha meg akarna jönni a kislányommal ilyen nem volt. De természetesnek gondoltam mert itt is sokat olvasom, hogy mindjárt megjön érzésük van hetekig.Valamint egy pár napra elmúlt minden tünetem aztán meg újra előjött az összes azt nem tudom normális volt-e. Minden rendben lesz ne aggódj.
2012. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ez volt velem is:(.... Úgy izgultam... Ott volt a petezsákom üresen:(( aztán találtak benne egy pici embriót... Azt felszívodott... Megint üres lettem:((.... Műtét..... És most pozitívat teszelem... Tegnap este.... Tiszta ideg vagyok, hogy most mi lesz... Ma megyek dokihoz...

A tüneteim megvoltak végig... Azt mondta a doki, hogy egészen addig amíg a petezsák ott van, addig a test úgy érzékeli, hogy terhes vagy.

De ezer megy egy történet van erről!!!

Abban kell hinni, hogy semmi baj nem lesz!!!

Szorítok neked! :D

2012. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!