Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » I. Számú Női Klinika kérdés?

I. Számú Női Klinika kérdés?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek az első vizsgálatra,pont akkor leszek

6 hetes a peteeresem alapján. Az orvos fogja megcsinálni a hüvelyi UH-t,vagy lekuld az alagsorba,ahol az ultrahangok folynak? (Patkós doktor úrhoz megyek)

Csak kiváncsi vagyok,hogy ez hogy megy ott,vagy ki fogja végezni, mert én nem láttam bent a doktornal monitort,hogy ultrahangozni tudna.



2012. máj. 3. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az orvos fogja megcsinálni, akivel megbeszélted, de ott az uh-os részlegen.
2012. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem a Klinikát,de nem hiszem hogy az orvos fel-le szaladgálna a rendelő és az uh szoba között.Szerintem inkább leküld,csinálják meg,kiadja a papírt ott az uh-s és vissza felmész dokihoz megbeszélni a dolgokat.Igy lenne logikusabb,nekem legalábbis igy volt.
2012. máj. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az I. Nőin megvannak az ultrahangos orvosok akik az nap uh-nak. Ha a kezelő orvosod éppen ott van, akkor Ő csinálja. Ha nem akkor más. Tavaly hetente kellett ultrahangra mennem, de Patkós doki egyszer sem volt ott.
2012. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

nekem a Patkór doktor úr a nőgyógyászom, felhivtam, hogy pozi lett a teszt, mondta, hogy menjek be jövőhét szerdán akkor leszek 6 hetes, és megnézzük mit csinál bent a baba és hogy van, mekkora stb..

Voltam már nála is ezelőtt rákszűrésen, meg ha bármi bajom volt. Nem emlékszem rá, hogy lenne a rendelőjében ultrahang, vagy monitor.

Viszont voltam már az alagsorban hüvelyi UH-n, mert volt egy pici ciszta a petefészkemben még tavaly.

És ezen gondolkoztam, hogy oda le fog megint küldeni, az ultrahangossal megnézzük a babát, és viszem fel hozzá a papirt, amit kapok?

Mert nem hiszem, hogy lejön velem uh-ra, mert ezren vannak mindig. De majd kiderül :)))

2012. máj. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!