Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vannak itt olyan kismamak,...

Vannak itt olyan kismamak, akik 2012. december vegere vagy 2013. januar elejere varjak a babajukat?

Figyelt kérdés

11 hetes kismami vagyok:) jovohet szerdan megyek a 12. heti ultrahangra. Első babank, nagyon izgulok, varom, hogy mikor fog mar latszodni a hasam, mikor fog rugdosni :))

Ti mikorra tervezitek a babaruha vasarlast? Babaszoba festest,bereendezest? Esetleg vettetek mar valamit?:)) hogy vagytok? Tunetek?

En jovoheten az uh utan fogok venni valami kis unisex ruhacskat:)



2012. jún. 14. 10:27
1 2 3
 1/24 kius ***** válasza:
100%
en is 11 hetes kismama vagyok es januar 6-ara vagyok kiirva,a ruhavasarlast meg egy kicsit korainak tartom:)
2012. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Anita8401 ***** válasza:
100%

Szia.

Nem tudom beleférem-e december 11-re várjuk a picikénket :-)) .

Nekünk ő lesz a harmadik babánk és mivel az első két gyerkőcünk fiú így most remèljük,hogy lányunk lesz :-)) .

Addig nem veszünk semmit amíg nem tudjuk a nemèt.Viszont a babakocsink már lekerült a padlàsról ès mivel szinte új állapotban van így azt nem kell vennünk :-)) .

A baba szobát majd csak szeptemberben rendezzük be mivel éppen most újítjuk fel a hàzat :-)) .

Tünetem az nincsen kivève a mell feszülèst :-)) ès nem is volt szerencsére :-)) .

Gratulálok a babához nektek :-)) .



14hkm

2012. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
szia! En dec. 28.ra vagyok kiirva,de lehet, hogy modositjak mert uh szerint kb egy hettel kisebb a babam. Egesz jol vagyok estenkent kinoz gyomoreges es hanyinger, de elviselheto. Nekunk masodik baba, igy meg varunk a vasarlassal es igazabol nem is hiszem, hogy tul sok dolgot kell majd vennunk. Anno a lanyomnak csupa unisex dolgot vettunk mert sokaig nem mutatta meg magat. Szobat tavaly kapott ujat a kislanyunk es a picinek egyelore egy sarok lesz majd kialakitva nalunk. Nalad mi ujsag? Tunetek? Kisfius vagy kislanyos erzesed van? Mikorra vagy kiirva?
2012. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én még a mensi szerint vagyok beírva december 23-ra, de tutira csak januári baba lesz, most 10+3 hetes :) én is várom már nagyon hogy nöjjön vele a pocakom, de sajna most csak puffadok, amit annyira utálok már! én majd akkor akarok elkezdeni rucit vásárolni ha már tutira meglesz a neme és túl leszek a 30. héten :D babaszoba nem lesz külön, velünk lesz egy szobába így nem lesz nagy átalakítás, de várjuk már nagyon hogy el lehessen kezdeni neki a vásárlást :) nekem is első baba, így eddig egy pelenkázónk van és annyi, majd lesz más is idővel :) én jul.3-án megyek uhra, akkor 13 felett leszek, de előtte nem tudtunk a dokival időpontban megegyezni, így kis késéssel is, de ott leszünk :) addig meg intézem a kiskönyvet és a vizsgálatokat, amikre már megkaptam a beutalókat

Boldog babavárást mindenkinek :D

na és ki mit szeretne? kisfiú vagy kislány jönne jól? :D

2012. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Örülök, hogy összegyűltünk :))

Én elvileg december 25-re vagyok kiírva a mensim szerint, de a baba 10 nappal fiatalabb, így a 12. heti ultrahangon, jövőhéten, valószínűleg a doki kijavítja január 3-ra :)

Mi most alakítjuk át a házat, festünk, bútorokat cserélünk. Amúgy is kellett volna már, ez most legalább ösztönöz, hogy addigra szép legyen :)

A babaszobát majd csak ősszel fogjuk festeni, ha már tudjuk, hogy mi lesz :)

20. hét körül már szeretnék elkezdeni vásárolgatni, persze csak egy-egy darabot. Mi nagyon sok mindent fogunk kapni, mert a párom öccsének most 3 hónapos a kisfia, és a kislánya is kicsi még, szóval fiú-lány ruha is van bőven :) Babakocsi, pihenőszék, rázószék, babamérleg, mindenféle :)

Szóval ezeket nem kell megvennünk, legalább ezen spórolunk.

Annyira várom már az ultrahangot, sok ismerősömnek akik most voltak babásak, már a 12. hetin megmondták, hogy kisfiú vagy kislány.

Hátha mi is látjuk már jövőhéten:)

Tüneteim nincsenek nagyon, sokszor járok pisilni, a mellem érzékeny, szagundor, kajaundor :)

Boldog babavárást Nektek!!!

2012. jún. 14. 11:31
 6/24 Panka08 ***** válasza:

Január 16 :) Semmi gáz tünet. Mindössze a melleim fájnak. Egyszer sem hánytam, émelyegtem. Néha átrohant rajtam egy hányinger hullám, max 30 percet "maradt" :) . Ennyi.


Én még nem fogtam fel. Ha lemegy az első trimeszter akkor fogom elhinni. ...

2012. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

December 28 ra vagyok kiirva;) masodik baba;) es remelem kislany lesz;) hugit szeretnek a kislanyomnak aki 15 honapos;) a lakasrenovalast jovo het vegen kezdjuk, nem kis melo lesz de mar meg kell csinalni. Tunet semmi, azon kivul h nincs mensi;)

12hkm

2012. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

December 20-ra vagyok kiírva.Második baba,remélem kislány lesz,mert az első babám kisfiú lett :).Babának vásárolni csak akkor foguk,ha már tudjuk a nemét.Tünetek:Hányinger,hányás.De mindig csak délután,estefele.És nem minden nap,van hogy 2 hétig semmi hányingerem.

13 hetes kismami

2012. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csatlakozom :) Én január 16-ra vagyok kiírva.Mi még nem vettünk semmit,szinte még fel sem fogtam,hogy eljutottam idáig mert már volt már egy missedem :( Ezért ha odáig eljutunk,hogy megállapítsák a nemét,onnantól elkezdünk vásárolni.De hála isten már sok barátunk (gyermekesek) felajánlotta a babacuccokat kiságy pelusozó,ruhákat is fiú részről és lány részről is :) Nekünk ez nagy segítség lesz :) A szobácskája majd később lesz kialakítva,egyelőre velünk lesz a mi szobánkba,hogy minél hamarabb felkelhessünk majd hozzá ha úgy van.Boldog babavárást mindenkinek :)
2012. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én december 26.-ra vok kiírva :)! Én hétfőn megyek a 12 hetes Uh-ra. 2 baba egyébként! Így nem nagyon kell venni semmit.Csak új babakocsit meg egy másik kiságyat! Most lányunk van ha fiú lesz akkor ruha csere is lesz! Mi anno nagyon hamar vettünk ruhákat kellékeket! Sőt már terhességem elött is vettem kisruhákat :)mert nagyon megtetszett!Ha baj van nem a kis ruhák miatt van baj..De ne legyen :)! Nekem 9-hetes koromig nagyon fájtak a melleim de már nem!Semmi extra tünet. A hasam fájdogál néha! Neked mik a tüneteid?
2012. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!