Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek kisfiú vagy...

Szerintetek kisfiú vagy kislány? Kislányt mondott majdnem 100%-ra a szonográfus. (képet mellékeltem)

Figyelt kérdés

15+1 hetes vagyok ma :)

[link]

Ugye alulról látjuk a popsiját meg a behajlított lábait. Nos, lányos, fiús anyukák, mit gondoltok? :)



2012. júl. 8. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
én is kiscsajra tippelném :) boldog babavárást
2012. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kislány,bár én nem vagyok szonográfus,hasonló szilva alakú volt a mi uh-nkon is anno,lány lett. mit szeretnétek?
2012. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szemügyre kellett vennem, mert hiába nem szégyenlős a picurid, a kép mégis kicsit "homályos"...de szerintem látszik a kis vágás, ami a szeméremajkakat szétválasztja, ezért én is kislányt mondanék.
2012. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Tuti kislány :)

Nekem ugyanilyen képem van :)

31 hkm

2012. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abszolút jól megmutatja magát!Nekem 2 fiam van,már a 12. héten látszott-ugyan így beterpesztettek-hogy ott bizony lóg valami.Most kislányt várok,ő sem szégyenlős,és ugyan ilyen a "berendezése".
2012. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Akkor biztos lehetek már benne, ugye, hogy kislány? :)

Nagyon boldogok vagyunk, párom kisfiút várt, én meg kislányt, de sírva fakadt olyan boldog ő is :)

Reméljük már kislány is marad :)

2012. júl. 8. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kisfiú is lehet, bár nem vagyok szakértő de nekem még ennél is jobban lány volt, SEMMI nem volt a lába közt a 18. héten, és mikor a 23.-on 4D-n voltam akkor már fiú lett. Most a 30.hetit várom hogy tutira menjek.
2012. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is lányos, de 15+1-nél még nem mindig lehet megállapítani. Lehet akár alulról a zacsi is és a kukac még takarva. A 18. hetin majd megerősítik.

Nekem 15+5-nél mondták, hogy fiú, azóta 2x, hogy lány.

Állítólag nemmeghatározásra a legrosszabb időpont a 15-16. hét. Ezt én is csak most tudtam meg, mikor a 18. hetin lányt mondtak és köpni-nyelni nem tudtam. :D (2 fiú után már "beletörődtem", hogy a 3. is fiú).

2012. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, mindenkinek ment a zold kezecske:))

Remenykedem azert, hogy marad kislany :) majd megirom, augusztus elsejen megyek a 18. hetire :)))

2012. júl. 9. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!