Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy jelentsük be a 2. unokát...

Hogy jelentsük be a 2. unokát karácsonykor a szülőknek?

Figyelt kérdés
Szóban, fényképpel, ruhadarabbal nem szeretnénk. Valami kis meglepi tárgyacskát szeretnék, akár az ultrahangos képpel kiegészítve.

2012. dec. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Sógornöm egy kis képet csinált amin jött a golya és hozott egy gyereket. Anyám kibontotta és nem értette. èn rögtön levágtam. de anyám csak értetlenkedett. (pedig ö is második unka volt)

Habár anyám az én gyerekmnél is értetlenkedett. mivel mi nagyon messze laktunk és még hónapokig nem találkoztunk volna telefonba mondtam el, és annnyit modntam hogy anya lesz még egy unokátok. erre megkérdezte hogy a sógornöm megint terhes????

2012. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy kisbabás képeslapot, írjatok rá valami olyasmit, hogy "nemsoká érkezek" és mellé az uh-s kép :) bele egy kis dobozba, ami be van csomagolva és be a fa alá :D
2012. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cavalli ***** válasza:

Én egy pár kis cipőt fogok venni az UH kép mellé + egy kis kártya, hogy Boldog Krácsonyt Nagypapa és Nagymama. :)))

Én most vagyok 9 hetes. Te hány hetes vagy, hogy érzed magad? Gratulálok a babához, szép karácsonyt!!! :)

2012. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az első unoka érkezését úgy tudattuk a nagyszülőkkel, hogy csináltunk egy pici tortát és vettünk a tetejére egy alvó babát marcipánból. Mellé még csináltam ehető terhességi teszteket: babapiskóta egyik végére húztam két csíkot rózsaszín torta díszítő cukormázból. :) A másodikat úgy jelentettük be, hogy a legelső ultrahangon apa csinált a mobiljával képet és azt küldte el MMS-ben. A nagyszülők nem fiatalok, de rögtön leesett nekik. ;) Sok sikert, csak kreatívan !
2012. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még mazsolázgatok! :) Én 7 hetes vagyok! Eddig nincs semmi "tünet". Szép karácsonyt mindenkinek!
2012. dec. 19. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy-egy mesekönyvet vettem nekik. Az volt a címe, hogy Szeretlek Nagypapa/Szeretlek Nagymama.
2012. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!