Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6+1hetes terhes vagyok, mar...

6+1hetes terhes vagyok, mar 2szer voltam ultahangon, es a baba meg most sem látszik rendesen. Mennyit kell varnom még h meglátják a babát es halljak az életjeleket?

Figyelt kérdés
4hetes terhes voltam,akkor meg nemtudtam biztosan h az vagyok,megvereztem picit..(este latszodott a wc papiron) mivel epp akkor volt ott az ideje h amugy is megkellett volna h jöjjön,azt hittem,h biztosan azert,es reggelre megjön.Reggel lett(vasárnap) es semmi..Egesz nap figyeltem,elmult a nap es este kb olyan 2-3cm-es területen látszodott verzes.Gondoltam biztos másnap reggelre megjön,de nemjött..nem is volt több verzes,semmi.Elmult 4nap vettem 1 tesztet az pozitiv lett.Masnap(pénteken) elmentem dokihoz. irt ki utalot ultahangra.Hétfön voltam es csak 1 kis 6mm es "helyet látott ahol lennie kéne a babának ,de az még nem volt.Alatta meg 1 területet ami 12mm,verzés miatt lett ott.Irt ki utrogestant,es 1hét mulva mondta menjek megint.Az a nap ma volt.mondta hogy mintha látná a babát,de még alig,meg még nem biztos h az az.csak mintha az volna.eletjel egyenlőre semmi.az a terület ami a "baba alatt volt,ma mar jobbrol és balrol is van.Azt mondta h pihenjek,feküdjek,mert lehet ha megverzik az/azok a terület akkor magával viszi az egész terhességet.ne emeljek nehezet stb.Mondta hogy ettol még lehet 1 egészséges terhesség lesz,es nem lesz semmi gond,de majd meglátjuk.Csütörtökre visszarendelt ultrahangra. Talán akkor már többet lehet látni? mert eddig még hely van,benne baba nincs se életjel.volt már valaki hasonlo helyzetben?

2013. febr. 18. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom,6 hetes terhességnél már van szívhang.De lehet,hogy nem pont középidőben volt ovulációd,és akkor baba még nincs akkora,hogy lehessen érzékelni.
2013. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe elmennék magán dokihoz vagy orvost cserélnék!Jobb ha több ember megnéz!Sok sikert!
2013. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem 6+5 naposan látszodott majdnem 3 hét telt el mire látszodott, lehet hogy később fogant drukkolok
2013. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem szívhang csak 6+6-on volt hallható, és látható, úgyhogy nyugi:) Szorítok nagyon:)
2013. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fontos lenne itt az is, hogy hasi vagy hüvelyi UH- volt?? Ha hasi, akkor nagyon is érthetőek a dolgok. Ha hüvelyi, akkor már látszódnia kéne, hacsak nem később fogant, ami nem ritka. Én mensi szerint számitva 4hétre mentem el dokihoz, akkor csak megvastagodott nyálkahártyát látott.. (hüvelyi uh) 2hétre rá visszahivott; akkor már megállapította a terhességet, 3mm-es élő embryo. Szívműködés még nem volt. (Szintén hüvelyi uh; nemegészen 6hetesen). Rá egy hétre elmentem az otthoni orvosomhoz is; hasi ultrahangot csinált, 10mm-es embryo,női ökölnyi petezsák, és már hallottam & láttam is a szívműködést :) Ezt azért mondtam el, hogy lásd, mennyi mindentől függnek a dolgok, és hogy mennyit változik 1hét alatt. Sok sikert, és pihenj sokat !
2013. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+5 hetesen voltam hüvelyi uh-n, és még csak üres petezsák látszott (azt mondta a doki, később foganhatott). Legközelebb 9+1 hetesen mentem, akkor már majdnem 2cm-s baba, szívműködéssel. 12 hetes uh-ra pedig teljesen behozta az elmaradást.
2013. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hüvelyi UH-volt mind2. Köszönöm a biztató szavakat,remélem rendben lesz minden csütörtökön.Csak már tiszta ideg vagyok.A munkám nem engedi meg a pihenest,nehezet kell emelnem minden nap,attol felek h megverzek a sok cipekedestöl,na de remélem nem lesz gond..csak már látnának valamit..bár nemhiszem h ez a 3nap elég arra h sok fejlödés látszodjon.ma voltam és mindjárt itt a csütörtök..nemtudom mi lesz..
2013. febr. 18. 20:47
 8/15 adriennjeni ***** válasza:
Hát az emelgetéssel óvatosan kellene bánnod... nem igazán tesz jót neki. A 12 hétig kritikus, addig bármi megtörténhet! Nekem tegnap 4 hetesen és 5 naposan 14mm-es petezsákot látott. Vigyázz magadra nagyon, ha veszélyben érzed a picit, inkább menj táppénzre én azt mondom. Boldog babavárást!
2013. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál,mátol kiirt 1hét beteg szabadságra,holnap kell mennem UH-ra,azt mondta ha holnap se látnak babát,meg semmi életjelet akkor ez valószinü Missed Ab-lesz.Pedig holnap leszek 6hetes 4napos.Mondta h már látszódnia kellene..es lehet h amikor 4hetesen megvéreztem akkor ment el a baba,de ez holnap kiderul..ennyit mondott.hazafelé tartva alig birtam ki h ne sirjak...én még korainak tartom ezt,lehet h ott van csak tényleg késöbb fogant,v nemtudom..nemvagyok orvos..:-/
2013. febr. 20. 13:15
 10/15 adriennjeni ***** válasza:
Bízzunk a legjobbakban!!!
2013. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!