Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 30 hetesen érdemes még 4d...

30 hetesen érdemes még 4d ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
Sajnos már csak akkorra kaptunk időpontot,bár előbb szerettem volna.

2013. ápr. 3. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, legalább már szép formás lesz, az arca is kerek!
2013. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 26 hetesen voltam, és akkor a szonográfus meg akart győzni, hogy 31-32 hetesen menjek újra, mert akkor még jó lesz.

Én nem mentem már még egyszer, mert úgy voltam vele, hogy egy is elég volt, viszont, aki ilyen korban volt 4D-n, az is azt mondja, hogy nagy élmény! Tehát nem hiszem, hogy baj lenne, ha akkor mész. A 4D nagyon klassz.

2013. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm pénteken volt, aznap lett 31 hetes. Nagyon szép képeket csináltak. Imádnivaló rajta a baba, minden kis vonása látszik szinte.

Annak idején én is a 30. hét környékén voltam, de nem emlékszem pontosan, mikor. De nekem is nagyon jó volt. A doki még mosolygott is, mennyire egyértelműen látszik, hogy kislány. Tetpesztett a kincsem. :) De az arca is szépen látszott, lehetett látni még azt is, hogy a férjemre hasonlít. És tényleg, tiszta apja lett. :)

2013. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen időtájt tudtam volna csak elnenni aztán gondoltam egyet:)))és kivárom a végét hogy majd ha megszületik akkor láthassam először a kicsi kincsünket már nem sok van hátra max 2 hét:)))kiváncsian várom :))
2013. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, én is 30 hetesen voltam, ilyenkor érdemes, már szép, formás a baba:)
2013. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó!!Úgy örülök,hogy mindenki bíztat!Köszönöm szépen!Már úgy elkeseredtem.
2013. ápr. 3. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,mi is akkor voltunk és annyira szuper volt:-)A képek és a felvétel is csodás lett,ilyenkor már annyira "babásak".
2013. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!