Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyon ciki, mással is előford...

Nagyon ciki, mással is előfordult már, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé szeles vagyok terhesen. Ehhez hozzájön, hogy a lenti izmaim nem teljesen egészségesek egy korábbi sérülés miatt. Az orvosom a legutóbbi vizsgálaton, éppen a gátam állapotát próbálta felmérni, és kérte, hogy lazítsak, mert máshogy nem fog menni, amikor eleresztettem egy pukit. Elég nagy volt, a férjem is hallotta, aki a paraván túl oldalán ült. (Szerinte vicces, nem kell belőle ügyet csinálni.) De én úgy elszégyelltem magam, hogy még a könnyem is kijött. A doki úgy csinált mintha mi sem történt volna, de tudom, hogy ő is észrevette. Utána jöttek az általános vizsgálatok, vizelet, vérnyomás stb, és persze, hogy irtó magas értéket mért. Erre még meg is kérdezte, hogy valami miatt ideges vagyok-e. Hát erre mit mondhattam volna. :-( Úgy szégyellem magam az orvos előtt, mit gondolhat rólam, félek visszamenni, olyan kínos volt. Tudom, hogy a szülés alatt lesznek ennél cifrább dolgok is, de ott az természetes, de ez nagyon égő, hogy egy sima vizsgálatnál is ilyen baki esik meg velem. Mással is történt hasonló?
2013. máj. 31. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ma kezdett az orvos, akkor valószínű, minden héten - ha nem minden nap - találkozik ilyesmivel.


Sza*rjál rá. Na ne szó szerint!

2013. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak tényleg nem volt fontos. EÜ-ben mozogtam, komolyan gondolom, amit mondok. Rá egy percre már nem emlékezett rá, ezért is kérdezte a vérnyomáskor, hogy ideges vagy-e. Nem gondolod, hogy ha napi sznten szüléseket vezet le, ahol pisi-kaki folyik csőstöl, akkor egy puki felborítja a lelki világát!? :))) Aranyos vagy,d e ez csak benned okozott feszültséget. Neki ez teljesen természetes volt. Nyugodtan menj hozzá legközelebb is, semmire sem fog emlékezni! Garantálom, ha rákérdeznél, nem is tudná, miről beszélsz! N29
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj,de jót nevettem most,ne haragudj. Elhiszem,h kellemetlen volt számodra,de tényleg ne is foglalkozz vele,gondolom nem az első vagy és nem is az utolsó.
2013. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon aranyos:)

Nyugi, nem fog rád nézni rossz szemmel... Orvos, tudja miért..:)

Ne érezd magad rosszul emaitt:)

23+1hkm

2013. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem, de jót nevettem:) Na nem rajtad, hanem tényleg a szitun, én is totál szégyelném magam, pedig tényleg tudjuk, hogy nekik ez már szinte fel sem tűnik!!!

Szülésnél is jön minden, gondolhatod, csak ott kínodban marhára nem érsz vele foglalkozni, de az ő szemszögükből ez semmit nem jelent. Én kaptam beöntést, mégis oda kakkantottam kitolás közben:) Ja, elötte 1-2 órával még hánytam is, a vajúdás alatt...mindezt apás szüléssel. Nem érdekelt senkit a csodaszép látványom, igaz, akkor engem sem. Most már pedig természetesnek veszem:)

Jó egészséget!

2013. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, hogy sokkal cifrábbakat lát szülésnél, de az ott természetes, az viszont, hogy fiatalon egy rutinvizsgálatnál ilyet csinálok, ezt nagyon nem érzem normálisnak. Remélem tényleg elfelejti a doki, mire legközelebb megyek. Bár eddig azt vettem észre, hogy remek memóriája van, még arra is emlékszik, hogy a férjem milyen kérdéseket tett fel.

2013. jún. 1. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A szelek ellen jo lehet a menta, de csak mertekkel a terhesseg alatt.
2013. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!